nextarhely, newhosting probléma

üdv, az elmúlt napokban ezt a levelet írtam tárhelyszolgáltatómnak:

Quote:

a mai nap feltöltöttem egy blogrendszert(WordPress) és a lap

megnyitásakor az alábbi hibaüzenetet kapom:

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by

(output started at

/mnt/storage/virtual/sehungary.info/blog/htdocs/wp-config.php:1) in

/mnt/storage/virtual/sehungary.info/blog/htdocs/wp-includes/pluggable.php

on line 850

úgyhiszem minden jól bevan állítva ezértis nemértem mi lehet a probléma.

gondoltam önök megtudják majd oldani. a blog könyvtárban a wp-config.php

fájlban kell keresni a hibát.

de választ nem kaptam. Nos ami a fórumot illeti... Hónaponta 1 látogató:) gondolom ti tudtok nekem segíteni.

üdv, razor100

hát itt viszont sokan vagyunk és ezt már millioszor beszéltük. :wink: http://blog.efrud.com/headers-already-sent-by/

őőő nekem a <php előtt nem áll semmi karakter csak a számok. ami az oldaladon a képeken van a <php előtt nekem olyan nincs:S lehet azért mert te notepaddal én meg Hexa editorral csináltam?

Te legalább be tudtál lépni. Nemrég regisztráltam náluk új domain-el, és nem tudok belépni.

Most van egy domain nevem, egy állítólagos tárhelyem felhasználó névvel, jelszóval, csak a rendszer nem enged be.

Levelemre egy hete semmi válasz. Ilyenkor mi a teendő? Tud valaki megoldást?

nem akarok túlzottan beszólós lenni, mert a héten szinte csak ilyen postjaim vannak, de ennek mi a yo * köze van a wordpresshez? jó persze szolgáltatóspecifikus kérdés aminek -téma szempontjából- itt a helye, node a “rendszer nem enged be” problémaleírással te mit kezdenél?

WordPress nem enged be?

Ftp kapcsolat nem működik?

A nextarhely.hu-ra nem tudsz bejelentkezni?

A kérdés másrészről érdekel, mert egy domainem útban van ( :slight_smile: ) és náluk szándékoztam regelni hozzá :slight_smile:

Most látom, hogy új vagy a fórumon.

Tehát a gondot írd le úgy, mintha valami kissé sérültnek (pld NEKEM :P ) kéne leírnod.

milyen felhaszn. név/jelszó?

Mert annyit már tudok még reg. nélkül is, hogy FTP elérés nem = regisztrációs név/jelszó!

Cpanelen kell FTP usert hozzáadni, kapcsolódási adatok is ott vannak megadva.(mielőtt regelnék náluk először szabályzat & GYIK végigolvasva :) )

Tied a pont…

Már eleve az adminra sem tudtam belépni. Azóta ez többszöri levélváltás után megoldódott. Senki nem

tudja hogyan, hisz senki nem módosított semmit (levelezés szerint). Tehát az ispCP már beenged.

Most az ftp-vel küzdök. Remélem az is megjavul :rolleyes: magától. Létrehozom GYIK szerint, aztán …

nemlétező felhasználó név…

Azóta fizetős helyen vagyok (más domain), és láss csodát! Minden működik!

Még a Wordpress, és a joomla is. Úgylátszik, az ingyéé sokat kell tanulni. :smiley:

Jééé, ugxe milyen sok probléma megoldó hatása van a fizetős tárhelynek?