Nevezés és nevezési lista

Sziasztok!

Egy futóversenyt szervezek (fussneki.info), ahol ürlapnak a Google-t használom, már megbántam, a nevezési lista pedig egy szimpla html táblázat, de borzalmasan maceráns.

Az lenne a kérdésem, hogy a nevezésüket leadó futókat milyen pluginnal tudnám egy adatbázisba felvinni, amit kilistázhatnék, hogy összes futó, ezen a távon futók, másik távon futók, aktiválta-e már a státuszát… Itt egy példa ami nagyon tetszik: https://www.nagyatadmaraton.hu/nevezes.html/p2/nevezeslista/ev/2018

A jövőre nézve pedig olyan tanácsot kérnék, hogy létezik-e olyan, akár fizetős plugin, ahol az ürlapon valaki leadja a nevezését, és az egyrészt automatice kilistázódik az adatbázisban, másrészt kiosztja és visszaigazolja neki a jelentkezést és a rajtszámot (szintén automatikusan)?

Ha jelentkeztetek már BSI rendezvényre, ott olyan van. Valami olyasmit szeretnék én is, mert most órákat töltök a manuális frissítéssel, és ez elveszi az időt a szervezéstől…

 

Előre is köszi!

Én Gravity Formot használnék, az automatizált rajszámon kívül minden megy alapból.

(A rajtszám is megy, de oda már kódolni kell picit)