szia!
- ellenőrizd a pluginek kompatibilitását! Nézd meg, hogy az általad használt verziójú WordPress-t támogatja-e! Ãltalában readme fileban benne van, de jó eséllyel a http://wordpress.org/extend/plugins/ is megtalálod
- elvileg ugyan minden plugin lényege egy .php file volna, ami muszáj, hogy engedélyezve legyen, de azért nézd meg, hogy a tárhelyszolgáltatód tilt-e valamilyen formátumot! Erre ugyan minimális az esély, mint hibaforrásra, de azért rá lehet kukkantani.
- a plugineket a wp-content/plugins könyvtárba kell rakni, kitömörítve, saját folderba, figyelve a szintekre. Azaz, NE csináld azt, hogy XY plugint így telepíted: …/wp-content/plugins/xy/xy/xy_plugin_fileok ! Ez elég potenciális. A legtöbb plugin tömörítve van, és már tartalmazza a saját könyvtárszerkezetét, tehát nézd meg, mit másolsz! Ha csak egy sima xy.php-ból áll a plugin, csinálhatsz neki külön könyvtárat, de jó simán a wp-content/plugins-be is. Ha a zipben, vagy tar.gz-ben egy xy könyvtár van, és abban a többi kóceráj, akkor a könyvtárat húzd át, ahogy van, ne csinálj neki külön könyvtárat.