Nem sikerült kiválasztani az adatbázist

Sziasztok!











Feltelepítettem a szerverre a wp könyvtárat majd a böngészőben meg akartam nyitni a telepítő oldalt és ezt a választ kaptam:











Sikerült kapcsolódni az adatbázis szerverhez (ami azt jelenti, hogy a felhasználónév és a jelszó helyes), de nem sikerült kiválasztani a(z) kosikszolga adatbázist.





    [*]Biztosan létezik ez az adatbázis?

    [*]Van a(z) lelekmentohu felhasználónak joga, hogy használja a(z) kosikszolga adatbázist?

    [*]Néhány rendszeren a felhasználói név az adatbázis előtagja, szóval így nézne ki, hogyfelhasználónév_kosikszolga. Lehet, hogy ez a probléma?

    [/list]



    Kérlek segítsetek, hogy milyen lépéseket kellene most tennem.





    köszönöm előre is





    Amatőr

Össze van házasítva a felhasználó az adatbázissal? Teljes jogkört kapott a felhasználó az adatbázishoz? Tényleg az az adatbázisod neve?





Ezeket nem fogjuk tudni kitalálni neked.











Egyébként pedig lehet, hogy lenne köztünk okosabb, ha megmondanád, melyik tárhelyszolgáltatóról van szó…

Hasonló problémával küzdöttem, pedig a napokban viszonylag sok WP honlapot csináltam.



Furcsa, de a megoldás az volt, hogy cPanelen rámentem a MySQL adatbázisra és a felhasználót ÚJRA hozzáadtam az adatbázishoz, pedig előzőleg már hozzá volt, az tuti.