nem működő média feltöltés?

Üdvözlet mindenkinek!











Az lenne a problémám, hogy nem működik a képfeltöltés. Se Flash Uploaderrel se Browserrel, ami elég nagy gáz. Meg lehetne valahogy csinálni esetleg, hogy működjön? Macera lenne minden egyes alkalommal HTMl-ből befirkálni meg linkelgetni a képeket irritated.gif.











[2.8-as WP-vel persze]

Be kell állítani a mappa jogosultságokat. (CHMOD)

az uploads mappa 755-ön van, aminek szerintem jónak kell lennie

Az jó. És mit mond a php info?

azt nemtom megmondani sajna (nem terveztem h beletúrok könyékig a forrásba :slight_smile: )





egyelőre annyit ír csak, hogy biztonsági okokból letiltotta a parancsot





(amúgy hova kéne beírnom? )

mármint a php info van letiltva? Ha igen el kell kérni a szolgáltatótól és elsősorban ezt kell megkeresni benne: file_uploads On vagy OFF, utána upload_max_filesize XY MB, és upload_tmp_dir home/public_html/ vagy akármi. Utána jöhetnek a JPG, és gif parancsok. Ha ez minde be van állítva és így sem megy akkor wp-upgrade és mennie kell.

upgrade kilőve mert a legújabb van fenn, így marad a manuális “szórakozás” vele irritated.gif

Próbáld meg a 2.8.1 beta2 verziót feltenni, és a beállítás összes pontját átnézni újból, közvetlen link struktúrát frissíteni, és akkor mi történik? :wink:

hát a beta2-vel sem megy sajnos irritated.gif





akármit és akárhogy próbálok nem akarja az igazságot, lehet ez az atw hibája irritated.gif





fene egye meg, na mindegy, marad a manuális kódoperáció vagy keresek valami jobb tárhelyet neki





azért köszönöm a segítségeteket

Jam hogy atw. Akkor bocs nem szóltam. Tuti ki van lőve a file_upload a php-ból, de megnézem mindjárt az atw-s php infó-t.











Update:











Ezzel megnéztem:









Quote:

<?php








echo 'file_upload = ' . ini_get('file_upload') . "n";


echo 'upload_max_filesize = ' . ini_get('upload_max_filesize') . "n";





function return_bytes($val) {


$val = trim($val);


$last = strtolower($val[strlen($val)-1]);


switch($last) {


// The 'G' modifier is available since PHP 5.1.0


case 'g':


$val *= 1024;


case 'm':


$val *= 1024;


case 'k':


$val *= 1024;


}





return $val;


}





?>








fileuploadra nem ad visza értéket, szerintem az a kikapcsolást jelenti.

értem, szóval akkor ez így marad ha atw-nél maradok irritated.gif





esetleg valaki tud valami ingyenes tárhelyet amin esetleg rendesen is működik?

Még ismerem az extrát és az okhostot, de egyiken sincs chmod, a töbitől meg nem beszélek mert méltatni sem lehet. Takán külföldi th.

nembaj, azért köszönöm mégegyszer a segítséget





vagy megpórbálkozom mással vagy nemtudom





szerintem magyar webhosting közül most még az atw a legstabilabb talán





az extra mostanság lassulgat rendesen, a cwi megszűnt a többiről meg nem mondok semmit





kár irritated.gif

Sziasztok, olyan problémám lenne hogy nem akar nekem zenét feltölteni, meg az az igazság hogy kezdő vagyok a wordpressnél… valaki eltudná nekem magyarázni??? aki igen az kérem vegyen fel msn-re : patyoka94@freemail.hu köszönöm szépen

ez NEM így megy