Nem működő bővítmények

Miért nem működik ez a téma: newwpthemes.com/demo/TechPad/





Az oldalam: lupu.hostzi.com











Ezt írja ki: http://kepfeltoltes.hu/111130/plakindu_www.kepfeltoltes.hu_.png

Szóval:





theme = sablon wordpress-ül :slight_smile:











Amint látható, az oldaladon, a megadott linken, megy is. A feltöltött kép azt mutatja, hogy egy bővítmény (plugin) nem rendelkezett szabványos fejrésszel (mert pl. sérült, vagy a szerző elcseszte, stb.), ezért nem települt.





Vagy az is elképzelhető, hogy egy sablont bővítményként szerettél volna telepíteni.

Előfordulhat, hogy nem WordPres bővítményt telepítettél.

A TechPad egy Blogger bővítmény,

Esetleg, ha egy URL-t vagy ilyesmit adnál, hogy honnét töltötted le a bővítményt (mert, hogy sablon URL-t adtál meg), lehetséges, hogy nagyban megkönnyítenéd azok dolgát, akik a problémádban segíteni szeretnének. Ugyanis a hivatalos bővítmény tárban nincs TechPad nevű bővítmény.

sziasztok!





Feltelepítettem az Events bővítményt erre az admin felületem teljesen összeomlott!





mit tudok tenni, minden hófehér és nem jön be semmi az admin felületen.











Köszönöm a segítséget

Sziasztok!











Problémám van a simple facebook connect nevű bővítménnyel, pontosabban a fan box nevű widget-ével




  1. Készítettem egy új app-t a fb developer alatt, megadtam neki a honlap elérési utat (ez most localhost-os egyenlőre)




  2. Megadtam az app ID-t, az app secret-et, és a fan page ID-t, ahogy kérte




  3. A widget-ek közül bedobtam a fan box-ot a megfelelő helyre, be is teszi de csak három csík hullámzik a helyén (olyan, mint mikor tölti az oldalt)











    Találkoztatok már ezzel a jelenséggel?

Képzeljétek meggyógyult, csak beszélnem kellett róla :slight_smile:











A finomhangolás viszont nem nagyon megy:




  • látszik a megfelelő helyen, de nincs oldalsó görgető sáv, így nem lehet lejjebb menni




  • a hosszra azt írja ha 0-t írok automatikusan méreteződik, hát nem! a boxnak nincs “alja” olyan mintha le lenne vágva…

Állítsd vissza eredetire admin panelből… Mást nemtudok