Nem működik a kezelő felület

Sziasztok.





SOS. Nagyon szépen kérném a segítségeteket. Webáruházat töltök fel wp alapút. Nem volt semmi gond, idáig. Most felmegyek a kezelő felületre, és teljesen lefagyasztja a gépem, semmit nem tudok csinálni. Még kilépni is úgy tudok, hogy új lapon nyitom meg és egyszerűen kinyomom. De ez csak az oldalnál van, a bejegyzéseknél nem, bár ott rövidebb a szöveg is, és nincsen táblázat meg képek. Már vírus keresőztem, frissítettem, sütiket töröltem de semmi. A főnökömmel együtt megpróbáltuk ugyan azt az anyagot egy másik sablonra, másik weboldalra feltölteni. Nálam ott sem működött, míg a főnökömnél működött. Tehát ő is másik web oldara tette fel, meg én is. Megpróbáltam új oldalra impus szöveget feltenni, azt is az elsőnél még működik, a másodiknál már lassul, a harmadikat ha beillesztem már le is fagyasztja a gépet. Már napok óta szenvedek vele, a főnököm rágja a fülemet, hogy kész kellene lennem. Ha elvesztem a munkát havi húszból kell megélnünk hárman, kiskorú gyerekkel.





Erről lenne szó.











http://profigep.com/…fi-lancfurszek/











Előre is köszönöm a segítséget.

Kedves fuma!











Kérdezzzetek rá a Thematicra. A WP Store 65 dolláros áráért egy éves támogatás is jár.











Így nehéz eltalálni, hogy mi nem mehet; a honlap üzemel, látszólag hiba nélkül, egészen normális sebességgel.





A kifagyást - többnyire - valami ütközés okozza, okozhatja. (Remélhetőleg minden a legfrissebb verziós, ugye?). Kapcsold ki az összes bővítményt, hogy akkor is csinálja-e? Aztán egyesével vissza, amíg meg nem jelenik újra a hiba.











Nekem az 1.6.2 verzió van meg tesztelésre, a 3.3.1 alatt nem tapasztaltam kifagyást, vagy akadást. Igaz, nem is terheltem intenzíven. :slight_smile:

Köszönöm, meg fogom próbálni.

Megpróbáltam a kikapcsolásokat, de annyi a változás, hogy megmoccan, amikor jónak látja, és újra semmi. A Tematicot nem tudom mi. Az az egészben a furcsa, hogy a főnököm gépén ugyan az rendesen szuperál. Mindenáron bizonygatja, hogy a gépemmel van a baj. De el nem tudom képzelni mi lehet. Ahol kevés a szöveg, ott jól működik, ahol egy kicsit hosszabb, már nem akar működni.

Megpróbáltam a kikapcsolásokat, de annyi a változás, hogy megmoccan, amikor jónak látja, és újra semmi. A Tematicot nem tudom mi. Az az egészben a furcsa, hogy a főnököm gépén ugyan az rendesen szuperál. Mindenáron bizonygatja, hogy a gépemmel van a baj. De el nem tudom képzelni mi lehet. Ahol kevés a szöveg, ott jól működik, ahol egy kicsit hosszabb, már nem akar működni.











De a saját oldalamon bármit teszek fel, működik. Ezért nem értem. Pedig itt is van táblázat meg képek, meg minden. És ha kikopizom és beillesztem próba képen azt az anyagot, itt is ugyan azt csinálja. De annyira nem működik, hogy még kitörölni sem lehet olyan egyszerűen, vagy kilépni az oldalból.





http://www.konyhakert.com/kert/novenyek-tarsitasa_konyhakert/

A sablon, amelyről először tettél említést, egy fizetős sablon, a Thematic az eladó…











Nem lehetséges, hogy a szövegeket Word-ből emelitek/emeled át egy CtrlC-CtrlV-vel? Mert, ha így van, akkor bizony bekerülhet olyan kód, köszönet az MS “szabványkövetésének”, hogy megáll az oldal, mint a jancsiszeg.





Ha egy ilyen szövegre ránézek HTML nézetben, akkor csak pislogsz, mint a miskolci béka a kocsonyában…

Erre tippelek én is. Átemelni úgy emelem át, de van az a kis w ikon a beszúráshoz, azon keresztül. De a html-t nem tudom azon keresztül át tenni. Amit html-ben illesztettem be az a kezdő sablonszöveg, meg egy táblázat, de az saját szerkesztés, a régi, de mivel újítani kell az oldalt, leszedtem a táblázat html-jét, és azt tettem vissza. Lehet, hogy ez a gond?Már teljesen újra készítettem az oldalt, csak ezt szúrtam be html-ben, és nem működik. Mit keressek a html-ben? Ki lehet belőle törölni? Letöltöttem a teljes html-jét. Ki lehet javítani, vagy törölni kell az egészet. Lehet, hogy másik oldalban van az a kód? Bocsi, hogy ilyen sokat kérdezek, de fontos lenne a munka is,meg hogy haladjak is.





Köszi a segítséget.

html ellenőrzésbe kezdtem, és azt írja, hogy van benne ami nem szabványos, meg elavult. Meg hibák is vannak benne. Nem értem amit újonnan írtam miért elavult, hiszen a htmlt úgy generálja a rendszer, én nem html-ben írom.

Köszi az eddigi segítséget. Meg van a baj gyökere. Mégiscsak az egyik bővítmény volt, mégegyszer kikapcsoltam meg vissza. A Seo eszközök-kulcsszó sűrűség ellenőrző. Most hogy ki van kapcsolva, működik minden.

Sziasztok!











Tegnap hacker támadás érte a honlapunkat:





http://www.robogo-hangolo.hu











A feleségem készítette és nem tud belépni sem .





ID-je:8133





Kérem a segítségeteket!!!











Köszönöm!

Ne nyiss egyszerre több helyen azonos témát!











Ha pedig nyitsz, akkor a megfelelő helyen tedd. A közlemény résznél töröltem az egészet, itt pedig a 6 ismétlést.











Codee47-nek azon a részen volt már egy válasza: amennyiben eléritek a phpMyAdmint, akkor ott létrehozható egy új felhasználó, vagy törölhető az idegen felhasználó.





Én kiegészítem azzal, hogy az FTP elérésen keresztül (többnyire a dátumból) látható, hogy mely fájlokat piszkálták. Legjobb az egész wp-t a legújabb verzióval felülírni.

Nem biztos, hogy másik felhasználó kell. Egyszer volt már hasonló esetem…





Első körben ftp-n cseréld le az index.html fájlt a wordpress index.php fájljára.





Ha ezután be tudtok lépni, akkor túrd végig a rendszert, hogy módosított-e valamit, van-e új felhasználó, fájl jogosultságok beállítása, idegen - új - fájl/könyvtár van-e. Ha minden mást rendben találsz, akkor jöhetnek a jelszó módosítások, frissítések…

Tud valaki segíteni? Avagy a hozzászólásokat hogy tudom elolvasni?