Nem működik a bejegyzéseknél a " változatok" megtekintése

Kérek egy kis SOS segítséget! A bejegyzésemet módosítottam, de a változatoknál nem adta fel sem a mostani, sem az előző verziót sem. Csak a bejegyzés címét látom és alatta teljes üresség. Viszont az oldalamon, a közzétett bejegyzésnél minden rendben van. Ez akkor derült ki, mikor szerettem volna megosztani a fb-n és a régi változatot akarta. Ergo: mintha nem venne tudomást az utolsó verzióról. Mi tévő legyek?



Köszönöm a segítséget,

Suri Éva

suri.eva@t-online.hu

Visszaállítás a bejegyzés szerkesztésénél ment? Vagy ott nem volt tartalom?

Esetleg a helyes tartalom kimásolása és ugyan olyan url-el új bejegyzés írása, a régi dátumával?

Sziasztok a segítségeteket kérném.Nem szeretném hogy a wp változatokat mentsen be is tettem a wp-configba a következő tiltást :

/** mentések számának csökkentése. */

define(‘WP_POST_REVISIONS’, false);

de sajnos ugyanúgy megjelennek a változatok a bejegyzésnél ha szerkesztem őket, nem szeretnék változatokat max 1-et esetleg,mert több ezer bejegyzésnél igencsak megtudja növelni az oldal tárhelyen lévő méretét.

Még hozzá teszem a tiltást a wp-config leg végébe illesztettem be esetleg ez gond?

A segitséget előre is köszönöm.

Takarításhoz: https://wordpress.org/plugins/better-delete-revision/



Amúgy a wp-config.php -ba ezt írd bele:

<br />
define('AUTOSAVE_INTERVAL', 300 ); // masodpercek, allitsd jo nagyra<br />
define('WP_POST_REVISIONS', false );<br />
<br />

```<br />
Ha a másodperceknél beállítasz egy 999999999999-et, akkor tuti nem lesz a jövőben egy sem. :)