nem megy a komment

Segítsetek, mindent jól megcsináltam, és nem megy a komment, hiába kattintok rá, vagy valaki a komment ikonra, akkor nem történik semmi. Nem tudom mi lehet a baj. Az adatbázisban rendesen fel van véve a komment, de akkor sem megy:S

Hát… ha nem látjuk, nehéz a sötétben tapogatózni.





És ezt azért magyrázd 1 picit bővebben:



Quote:

Az adatbázisban rendesen fel van véve a komment,

Na szóval, megfogtam felraktama a wordpress-t egy ingyenes tárhelyre. Lásd: http://pistiboy.uw.hu Töltöttem le témát hozzá, és párat összefésültem, addig míg el nem készül a sajátom. De ez nem lehet gond sztem, mert az eredetivel sem megy a komment. Az adatbázisban a kommetnél minden rendesen bevan állítva, a formátumok stimmelnek…





Ha még mindíg sötéten fogalmaztam kicsit, akkor mind meg, hogy konkrétan mit mondjak:)











ui. közben kicsit utánanéztem, és senkinek sem megy a wp uw-n:(

Azon a címen nincs semmi, csak egy nagy error… a wp-includes/compat.php file hiányzik.











Az adatbázisban NEM kell állíteni semmit, hogy a komment működjék. Többször elmondtam már, hogy az adatbázis felé sem kell menni, ahhoz, hogy installálj egy WP blogot (csupán az adatbázis jellemzőit kell tudni, de nem kell belémenni, pláné nem kell állítgatni benne smmit!).











Többek vélekedése szerint az uw.hu-n nem működik rendesen a WP. Tapasztalt ingyenhoszt népek inkább az extrát emlegették, mint elfogadható megoldást.





Én mindkettőt teszteltem, az uw béna, bár sikeres volt az install; az extrán elfogadhatóan működik, ámbár nem próbáltam ki minden apróságot rajta. Vizuál-szerkesztő egyiken sem működ, de ez az én szememben előny… kevesebb esély, hogy a dolgozó elkúrja a saját blogját :wink:

mushu: azért nincs ott semmi mert töröltem, és elköltöztettem másik helyre. Ja tényleg az ingyen tárhelyek sz*rok. Finoman szólva. Na de addig jó az ingyen még meg nincs a domain, meg a tárhely.