Nem akadálymentes a WP vezérlőpultja?

Sziasztok,





Egy eddig még sosem látott helyzettel találtam magam szemben. Frissítettem a Wordpress blogomat a legújabbra, de ezután egyszercsak nem tudtam elérni a vezérlőpult főmenüjéből nyíló almenüket. Így pl. ha rámegyek a beállításokra, a képernyőolvasó csak a főmenütolvassa fel, a beállítások menü almenüit nem mutatja valamiért. Van valakinek valami ötlete, hogy mi lehet a probléma? A html forrásban persze ott van az összes menüpont ami a Beállításokhoz tartozik…

Feltehetően nem sikerült rendesen a frissítés; FTP-n keresztül frissítsd az egész wp-t.

Helló!











Akkor mi a teendő, ha a sablonok vezérlőpulti résznél, ha telepíteni akarok egy új sablont, akkor azt írja ki, hogy “Hiányzó munkakönyvtár”? Ugyanez a helyzet akkor is, ha a Fejlécben szereplő képek közül szeretnék újat feltölteni…











Mi a teendő?











Előre is köszönöm a segítséget!


'Farkas wrote:




Feltehetően nem sikerült rendesen a frissítés; FTP-n keresztül frissítsd az egész wp-t.





Köszönöm, megoldotta a problémát a frissítés. :)

A probléma újra előjött. Próbáltam frissíteni ftp-n keresztül wp-t, de semmi hatása. A gond mégegyszer, hgoy a képernyőolvasóm (NVDA) nem ismeri fel a linkek feliratát a vezérlőpulban. Firefox-ban és Internet explorerben is próbáltam.



'oaron' wrote:




Köszönöm, megoldotta a problémát a frissítés. :)