Naptár és fájlmegosztás

Ahoj,





a blogom egyik lapját akarom login kötelezett közösségi oldallá formálni - aki belép csak itt tud garázdálkodni.





Tudtok olyan kiegészítőt amivel,




  • agendát tudok létrehozni? iCalendar vagy vCalendar formátumban feltöltött eseményeket szeretnék megjeleníteni - üres napokat nem!! - és megosztani, letölthetővé tenni.




  • az autoindex-hez hasonló dolgot keresek





    Az elképzelés az, h az egész egy adott könyvtárban lenne ahova lehet (s)ftpzni az anyagokat. Az autoindex-szel az a bajom, hogy erősen gondjai akadnak az ékezetes fájlnevekkel ezt viszont sajnos nem tudjuk kikerülni illetve nem szereti, ha sajátmaga töltöget fel elég macerásan (UTF-bigeyes.gif és ftpn is hozzá van nyúlva (ANSI) ráadásul más a karakterkódolás is:( Valamint vagy mindent csinálhatsz vagy szinte semmit… Na meg persze nem WP konform…











    előre is kösz az ötleteket!

esemenyekhez: event calendar 3

Nézegettem, de sehol nem látom, hogy tudna importálni:(











De egyenlőre életre keltenem sem sikerül…





mit bénázok el? mert lesznek statikus oldalaim így pláne érdekelne - az egyiken pl leírásokat akarok közzétenni.





Veszem a lap szerkesztést és beillesztem a php kódot a HTML nézetnél, de csak a php szkript nyitását veszi el és kiteszi simán szövegként:(





Ha egy oldalt elkészítek a gépemen és feltöltöm, hogy tudom a rendszerbe illeszteni?