mysql hibaüzenet

hali









Quote:

Warning: mysql_affected_rows(): A link to the server could not be established in /wp-includes/wp-db.php on line 183





Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /wp-includes/wp-db.php:183) in /wp-includes/pluggable.php on line 275





ezek a hibák mire utalnak? egyébként akkor írja ki, ha egy postot megírok és elmentek, vagy egy megírtat módosítok és elmentek.. egyébként ahogy nézem semmi hiba nem jelentkezik az oldalon, a postváltozásokat elmenti, csak ez az oldal jön be a mentés után.. ha visszázok, akkor minden ok, post módosult, wp nem omlik össze.. de lássuk be azért ez nem szabványos :D





Quote:

wp-db.php 183.sor: $this->rows_affected = mysql_affected_rows();


pluggable.php 275.sor: header("Location: $location");





a mysql-ről csak azt tudom hogy van, ezért a válaszokat előre is kösz :)

a google sitemap csinálta, mint kiderült nem jó verziót raktam fel, más verzió kell más verziójú wp-khez… és persze mellé nyúltam :slight_smile:





azért okulásul kint hagyom, ha valaki belefutna a csőbe…

Ez nagyon jól jött!!











Köszi.

Nálam is előjött a hiba:











“Valami baj van a Google Sitemap generatorral.





Ha be van kapcsolva, akkor mentés vagy publikálás esetén ezt írja:





… blog/wp-includes/wp-db.php on line 183











És a logjának debugjánál pedig:





Fatal error: Call to undefined function: wp_load_alloptions() in … blog/wp-content/plugins/google-sitemap-generator/sitemap.php on line 2746





(csak az egyszerüség miatt raktam az elejére pontokat)











Most megyek és olvasni, hogy mi van. Telepítés után jó volt, ezt a hibát mosz vettem észre











folyt:





Ezt találtam.





http://forum.word-press.hu/viewtopic.php?id=453











pedig mintha eddig működött volna.











folyt2.





Nem jött be. továbbra is hibát ad. WP2.1.3 van fent és a hozzávaló Sitemapgenerato.





Valami ötlet?”