Mysitemyway Fusion Skin generátor kérdések

Sziasztok,

Én a Maysitemyway Fusion legfrisebb 2.1 -es témáját használom wordpress oldalamon és Chromeal és Operával már jó ideje, használatattlan volt, a téma azon funkciója hogy az egyes oldalkhoz és bejegyzésekhez háttérszínt válasszak(mert mindíg fekete volt és nem lehetett semmit csinálni vele) és az un. Skin generátor amivel skinneket lehetettlétrehozni az is mindíg fekete voln minden mező, és nem lehetett RGB kódokat megadni neki, és most a firefox(29.0.1) legutobbi frissítésénél is behoztak valami ilyen módosítást mert csak egy Windows féle szín választó ablak jön fel RGB kódot nem is lehet megadni neki.



Kép:





Mivel eredeti, vásárolt sablonról van szó felkerestem emailban őket hogy mit csinálhatok ilyen ügyben, ls nem tudták rá a választ, én nem tudom hogy hogyan csinálják de csak és kizárólag abban tudtak érdemlegesen segíteni hogy egy kis kód változtatással az Oldal/Bejegyzés létrehozó oldalon működik a háttér választás és már van lehetőség RGB kód megadására.



Csak tippeket tudtak adni a skin generátoros problémámra, például: Változtassam meg a styles mappa engedélyeit 777 -re(Nem működött), Töröljem a böngésző Cache-ét (Ez sem hatott), töröljem a bögészőböl a kiegészítőket (De ez sem volt jó)



Így csak hozzátok tudok még fordulni hogy nincs-e valakinek ötlete vagy ne e találkozott ilyennel hogy mit tudok tenni(Hamár a hivatalos support ennyire ramaty)

Az RGB-t a képen meg tudod adni. :slight_smile: RGB: 255, 255, 255 HEX: #43f34g :wink:

A jobb oldali szivárvány mezőben mozgatod a kurzort és kattintgatsz és úgy tudsz színt választani. Ha mindig feketére vált, akkor próbáld meg azt, hogy photoshop-ban vagy más programban kiválasztod a színt, megnézed az rgb kódját és beírod a felugró (szerinted windows-os) ablakának jobb alsó mezőibe.