Sziasztok!
Bátorkodtam írni, mert azt gondoltam hátha tudna valaki segíteni.
A történet a következő: hostgatoron üzemeltetek egy Wp+Buddpress weboldalt és át szeretném költöztetni az új mobicom-os tárhelyemre. Első körben megpróbáltam azt, hogy lementettem mindent, majd felmásoltam az új tárhelyre és a wp-config.php fájlban megváltoztattam az adatbázis nevét, felhasznevet, jelszót arra amit újonnan kaptam. Maga a weboldal elindult, viszont a buddypress aktiválása után hibát írt ki.
Második körben kipróbáltam azt, hogy feltelepítettem a legújabb wordpress-t, majd utána felraktam a témát amit eddig használtam, beállítottam mindent ugyan úgy ahogy a hostgatoros wp- oldalon használtam, majd ezután megpróbáltam feltelepíteni a buddypress-t. Az aktíválás után ismételten hibaüzenetet kaptam:
Fatal error: Allowed memory size of 26214400 bytes exhausted (tried to allocate 290 bytes) in /opt/share/www/f/full-fashion.com/public_html/wp-includes/pomo/mo.php on line 221
És csak úgy sikerül megszűntetnem, ha ftp-n törlöm a buddypress könyvtárat.
Van esetleg valakinek valami ötlete?
köszi,
Üdv Tamás
Remek dolog, hogy MU-t üzemeltetsz, de üzemeltetőként biztosan találkoztál már azzal a problémával, hogy milliószor megkérdezik ugyanazt a dolgot.
Egy idő után mikor megunod növelni a GYIK/FAQ menüpont betűméretét…
…
…
Szóval
http://www.google.hu/search?hl=hu&client=firefox-a&hs=vcz&rls=org.mozilla%3Ahu-HU%3Aofficial&q=site%3Aforum.wpm.hu+Allowed+memory+size+of&oq=site%3Aforum.wpm.hu+Allowed+memory+size+of&aq=f&aqi=&aql=&gs_sm=e&gs_upl=7700l8226l0l8485l2l2l0l0l0l0l171l333l0.2l2l0
Hasznos továbbá:
http://hgrg.info/2011/10/10/wordpress-256m-memoria-limit/