MultiPress Autoblogging Lite

Sokat gondolkoztam hogy beküldjem-e ezt a plugint, hiszen alapjában véve nem tűnik nagy dolognak, de mégis.











MultiPress Autoblogging Lite












    [*]Plugin letöltés

    [*]Készítő

    [*]Plugin honlap

    [/list]






    Screenshot 1 - Screenshot 2





    Saját DEMO





    Leírás:


    A Multipress AB Lite egy igen egyszerű ötleten alapuló, de hasznos kis plugin. Az alapját az RSSfeed képezi, minek segítségével a megfelelő beállítások után a rendszer automatikusan fogadja, dolgozza fel, teszi közzé a kívánt anyagot.





    Előnyök:





      [*]Automatikus működés

      [*]Rengeteg funkció

      [*]Kategóriákhoz rendelés

      [*]Google BlogSearch,Live! Search, Yahoo! News, YouTUBE Videos, ...stb. feldolgozás

      [*]Nem ütközik más RSS pluginnal

      [/list]






      Hátrányok:





        [*]Friss, nem teljesen kiforrt plugin

        [*]Esetenként fellépő kompatibilitás problémák

        [*]Plugin frissítés után szükséges manuális beállítás (kicsit bosszantó, de nem olyan vészes)

        [*]LITE verzió: így az auto-post során reklámlinkek helyezkedhetnek el -(Ez már bosszantó lehet)

        [*]Egyéb apró hibák

        [*]Zend Optimizer

        [/list]






        Kritika:


        Mivel új plugin, így érthető hogy egyes funkciók nem úgy működnek ahogy az kell. Ezen felül az ingyenes LITE verzió is adhat rá egy lapáttal, hogy nem érezzük a plugin teljes kihasználtságát.


        Bár így elég sok negatívumot soroltam fel, és ennek alapján felmerülhet a kérdés, hogy: "Akkor ugyan minek kellet ezt most ide leírni?". Lehet ezt az egész rendszert, amit a plugin nyújt, meg lehetett volna oldani mással is. A demó oldalon látható az eredménye, amit funkciójában nagyon jól elvégez anélkül, hogy 1 bejegyzést is leírtam volna. Nem sorolom fel megint az előnyeit, de abban rejlik az ereje.










        Összegzés:


        Tényleg egyszerű, kicsit és hasznos plugin. Ha eltekintünk a kis reklám linkektől - amit utólag nyugodtan törölhetünk - teljes mértékben egy hasznos segítőt kapunk. minimális munka van vele, és tényleg megkíméli az embert az időhúzó bejegyzésektől.







        Várom az észrevételeket, kérdéseket. Ha tudok segítek.

Zend Optimizer :S











Hírdetések :S











Ezt a két fenti dolgot alkalmazni ingyenes pluginban ősi román szokás.

Nincs ezzel a plugin-nal baj.





A Zend-et még megértem, a hirdetéses marhaság már nekem is szemet szúr.





De nem hiszem hogy nagyon le kéne írni ezt a plugint.

Akkor már inkább AutoBlogged.