mp3 at szertnék egy szöveg Widgetben lejátszani a JW playerel

Hello











vevővéleményeket kellene bepakolnom oldalra,amik:











szövegből képből linkekből és az mp3 ból áll.











A wordtube megoldás lenne ha testre tudnám szabni (20px magas lenne a lejátszó).











A doksi szerint 4.3 JW playert testre lehetne szabni az adminban, de ez az infó nem igaz mert googléztam megtaláltam felpakoltam és kakukk.











Másik megoldás hogy embedelek akkor kétszer olyan hosszú lesz a mp3 a fele tartalom és a fele csend. ez sem jó megoldás.











A harmadik ötletem a hogy beteszem egy oldalba és a forrásból kikapom a skriptet, de ehhez meg kellene egy olyan plugin ami a szöveg widgetben futtatja a javát.











Please…











3 napja játszok a kérdéssel, de most már ott tartok hogy a vállamra dobom a kamerát és levideózom a vevővéleményeket.











köszi





András





u.i: minden megoldás jó, ami a klasszikus audio player

Ha csak sima mp3-at szeretnél lejátszani, arra van mondjuk az mp3 player. Vagy félreértelek és valami különlegeset szeretnél, csak nemlátom a fától az erdőt? :slight_smile: Vagy próbáld meg a Flash Video Player nevű plugint. WordTubenál mi volt a kakukk? Egyébként ezek közül mindegyik megy ha kimásolod a forrásból és berakod a widgetbe.

Ezzel tudsz JW Player-hez kodot generalni:





http://www.longtailvideo.com/support/jw-player-setup-wizard











Egy masik lehetoseg:





http://www.1pixelout.net/code/audio-player-wordpress-plugin/


'Efrud' wrote on '2009-10-31:




Ha csak sima mp3-at szeretnél lejátszani, arra van mondjuk az mp3 player. Vagy félreértelek és valami különlegeset szeretnél, csak nemlátom a fától az erdőt? :) Vagy próbáld meg a Flash Video Player nevű plugint. WordTubenál mi volt a kakukk? Egyébként ezek közül mindegyik megy ha kimásolod a forrásból és berakod a widgetbe.








Szia





lehet hogy zaklatottan fogalmaztam, a probléma a következő hogy a wordtube legfisebb verziója olyan JWplayer- t használ aminek a beállításain nem képes módosítani. A végeredmény 300x240 es méretben játsza le az mp3 -t, ami elég bután nézz ki.








A flash video plugint mindjárt megnézem, de szerintem Kratka linkje lesz a megoldás.





Köszönöm a gyors segítséget.

Hello





Lehet hogy butaság,Én először élő rádióadást szerettem volna lejátszóval(hogy ki is lehessen kapcsolni:) )





Keresgéltem és találtam is .





Betettem a fejléc alá(király volt).





Nem volt jó, mert ha valamelyik olvasó elment pl. kommentelni , újra betöltötte az oldalt(a fejrészt is ) és a lejátszó kezdte megint(picit megakadt míg be nem töltötte).





Ugyanez volt az mp3 lejátszóval is (zene lejátszási listáról + egy free flash mp3 player),





szóval újratöltésnél (ha a wordpressben más oldalra mentem) újra betöltött egy másik számot és elkezdte játszani.





Ezért, hogy folyamatos legyen a zene , popup ablakba raktam.Így mindig hallható,folyamatosan





(és a lejátszó a pop up ablakban szabályozható).





Lehet,hogy félreértettem, mit is szeretnél, akkor bocsi, hogy bele-vau-vau.

Sziasztok!











A sidebarban szeretnék elhelyezni ez audio player lejátszót. Bejegyzésben elhelyezve gyönyörűen megjelenik , viszont ha kimásolom a sidebarban, akkor csak egy kattintós linket kapok :frowning: Rosszul csinálok valamit?











Köszönöm a segítséget!











Kriszti

Igen. Rosszul.











Rosszul kérdezel.

Az meglehet. Kezdő vagyok. Ki tud segíteni jól kérdezni?

Pl.











Melyik audio player pluginról van szó? [link?]





Mit helyezeltél a bejegyzésbe?





Mit helyezeltél a sidebarba? [widgetbe tetted, vagy a fájlba?]











Végezetül, ha lehetséges, a lapod url-címe…, ha látjuk, könnyebb. [nem kötelező]

Keresel egy flash-player generátort(online van egy pár).





Amejik neked tetszik , betallózod neki az mp3-at , majd a generált (általában 'embed' kódot) beilleszted egy 'szöveg' widgetbe , és oda teszed a sidebar-odban ahová szeretnéd. :slight_smile:

van neki ilyen lejátszója…, ergo: végső esetben a weblapján a forráskódból kimásolja a saját “embed” kódját, és azt teszi a szöveg widgetbe.

Van neki-Van neki , csak azt nem tuggyuk ,hogy mije van nekije? :wink:





Amúgy teljesen igazad van. :slight_smile:

Szia hitetlen!











Köszönöm a választ!











Az WPAudioPlayer2 nevű plugint próbáltam. A szerkesztőben rákantottam az “audio hozzáadása ikonra” és beírtam a file URL-jét. Ezután a bejegyzésben fel is tűnt a kis lejátszó, ahogyan elképzeltem. Visszatértem a szerkesztőhöz és kimásoltam ezt:










mesélik...






Irány a vidgetek. Itt ezt egy "szöveg vagy html" dobozba helyeztem. Az erednény: Csak egy link jelenik meg, amire kattintva letölthetem a hanganyagot:(





Erről a lapról beszélek: http://intimkozmetika.com





A piros kis lejátszót most tettem fel. Kipróbáltam Rozi javaslatát. Felette van az én próbálkozásom. Hol hibáztam? (a kérdésen kívül:))

'rozi' wrote on '2010-01-23:




Van neki-Van neki , csak azt nem tuggyuk ,hogy mije van nekije? ;)


Amúgy teljesen igazad van. :)








Köszi a segítséget, Rozi!:) A tanácsod bevált, kipróbáltam. Csak valahogy a sajátommal akarom inkább megoldani...

Ezt próbáld betenni Szöveg widget-be:













Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.AudioPlayer.embed("audioplayer_1", {soundFile:"aHR0cDovL2ludGlta296bWV0aWthLmNvbS93cC1jb250ZW50L2F1ZGlvL2ludGlta296bWV0aWthMDAwMWF1ZGlvLm1wMw"});













valszeg nem lesz jó, de egy próbát megér (a weblapod forráskódjából másoltam ki: Jobb klikk a lapodon > Forrás megtekintése...)

'intimkriszti' wrote on '2010-01-23:




Az WPAudioPlayer2 nevű plugint próbáltam.








ez az? http://wpaudioplayer.com // linket nem adtál, így ismét csak homályban tapogatózok... :(





Ha igen, akkor itt: http://wpaudioplayer.com/frequently-asked-questions


azt magyarázza: How do I place a player in the sidebar, header or footer?





Tehát ezt:


Code:









tedd be az Admin > Megjelenés > Szerkesztő > Oldalsáv (sidebar.php) fájlba (javítsd az mp3 fájl elérési útját a sajátodra)


Jahh, és ott mutatja, hogyan lehet a szélességét testre szabni (width=100%)

'hitetlen' wrote on '2010-01-23:




Ne idézz feleslegesen! Főleg ne, ha előtted szóló véleményéhez szólsz hozzá!








Köszi! Kipróbáltam, de sajnos tényleg nem jó...

illeteve…most nézem: A belső oldalakon működik! Csak a címlapon nem :frowning:


'intimkriszti' wrote on '2010-01-23:




illeteve








Volt egy második hozzászólásom is..., kár, hogy azt nem olvastad...

'intimkriszti' wrote on '2010-01-23:




A belső oldalakon működik! Csak a címlapon nem :(








2. Az Oldalsáv (sidebar.php) fájlba ez elé tedd:





így 99%, hogy minden oldalon megjelenik, ám ha nem "passzentos" a megjelenése, tedd a előtt található elé..., ha úgy sem - és van még egy ilyened: -, akkor az elé...





és próbáld ki a másik hozzászólásom is.





(és ne idézd be kérlek az egész hozzászólásom: az tartalmazott 20 sort, a válaszod meg csak egyet..., elég hülyén néz így ki)