MOX

Már 3 hónapja ülök a domain-en, de most végre összedobtam rá valamit…





a http://mox.hu nem más, mint egy WP MU motoros ingyenes blogszolgáltatás…





Sajnos mégcsak 3-4 sablont fordítottam le magyarra, de folyamatosan csinálgatom, meg a WP súgót is igyekszem megírni végig…Azért mutatom be így (még béta állapot sem), mert talán páran elkezdenek nálam blogolni és az lökést adna a továbbiakhoz…





Még egy apróság a blog ajánló az oldalon…ide bárki beküldheti már működő blogját leírással, címkékkel…

Chrome alatt nem néz ki valami jól. Miért van ugyanaz a cikk “öt” helyen? A sidebar nekem nem tetszenek a feliratok, szerintem lehetne letisztultabb a dolog. (most nem azért, de amúgy pintyi=Chati? ) Sok sikert az ingyen blog szolgáltatáshoz. Kemény menet lesz a blog pötyy hu meg a blogter mellett. :slight_smile:

Szervusz Pintyi!











Háát, ezen tényleg van még mit dolgozni. :slight_smile:











A láblécben hibásan van megadva a sablon neve és linkje.











És miért 2.6.5-ös verzió, ha most indulsz?

Chrome alatt nem is néztem…





Azért van öt helyen, mert az a minipost nevű cucc minden kategóriából a legújabbat mutatja, de még csak két kategóriát szültem…Pintyi=Chati… :slight_smile: Egyébként nem tartom magam versenyképesnek más szolgáltatókkal, de ha a chatlakozz.hu 7000 felhasnálójából csak 30 nekiáll blogolni, akkor már jó kezdés :slight_smile:





Győző: a láblécben az eredeti link található…én csak odadobtam egy chatlakozz.hu linket…A készítő lapjáról így töltöttem le… az igaz, hogy a footer kódolásától megszabadultam, de a benne lévő linket otthagytam…

Frissíteni szerintem mindenképpen frissíts a legújabbra. Van benne még egy két angol szöveg azt fordítgasd le. Utána meg böngészőfüggősék leküzdése IE szidással párosítva. :smiley:

Angol szöveg még a bővítményekben van…a böngészőkkel nem foglalkozom… használjanak firefox-ot :slight_smile:

Milyen júzer barát vagy. :smiley:

:slight_smile: Vigyázz… megfertőz a WP és átdolgozod a többi oldaladat is :slight_smile:

Jaja. Tünetek: álmatlanság, ha mégis alszol pluginnal álmodsz, minden cms-rendszerben a wp-adminnal akarsz belépni az adminba, a barátnőd azt mondja: szakadj már le a wordpress fórumról!(de ekkor már kóros az elváltozás és visszafordíthatatlan)


Efrud wrote:

minden cms-rendszerben a wp-adminnal akarsz belépni az adminba








Ez nagyon igaz! :D

A WordPress egyszerű kezelhetősége megfogott…lusta ember vagyok ez látszik a blogokon is…ráadásul a wp blogok keresőoptimalizálása sokkal több eredményt adott, mint a Joomlával való büvészkedésem… Lényegében a meglévő Joomla oldalam igyekszem blogokkal körbe bástyázni… :slight_smile:

Nálam már ez úgy néz ki, hogy az új projectek 100%osan WP alatt futnak. Minden… shop, apróhirdetés, portál, magazin stb…

Nálam is :slight_smile:

Persze az új oldalak már WP alapokon indulnak, de a régi Joomla oldalaim nem akarom átdolgozni… :slight_smile:

Ennyi, megfertőzött. Már nem szabadulsz. :slight_smile: Roszabb mint a nők, wordpress meg se tudod csalni. :lol:

Meg tudod… csak neked fáj jobban! :smiley:

Melyik szolgáltatónál tudod az MU-t beüzemelni? Szóval melyik szolgáltató vállalja egyáltalán ezt? :slight_smile:





Mivel szó volt, hogy mennyire zabálja a szervert, ha már jó pár blog regisztrálva lett.

Majd előtúrom a számlát…egyébként ez egy exluzív szolgáltatás… egy szerver és 40 seoörültnek hely… :slight_smile:

megy az hostgatornál is. Csak asszem a WildCard-ot kell elintézni.


syska wrote:

Melyik szolgáltatónál tudod az MU-t beüzemelni? Szóval melyik szolgáltató vállalja egyáltalán ezt? :)


Mivel szó volt, hogy mennyire zabálja a szervert, ha már jó pár blog regisztrálva lett.








Hostgatoron fut nekem MU. :)