More

Sziasztok!











Meg tudja valaki miért nem műkszik a more(tovább elem beszúrása) az oldalaknál?





Ha új bejegyzést szerkesztek, akkor ott jól lehet látni, hogy az általam megadott szómennyiség után megtöri az oldalt és a tovább után olvasható az egész tartalom. viszont ha egy új oldalt adok hozzá és a szövegbe beiktatom a more elemet, nem történik semmi, ugyanúgy szépen lehozza a teljes szöveget.











Előre is köszi

Ez sablon függő!

A fenébe:(





És hogy hol kellene belepiszkálni a php be hogy menjen? Az Atahualpa 3.4.6 et használom.

Háááát… az eléggé speciális sablon. Azt szerintem adminból is be tudod állítani, de nem vagyok biztos benne.

bizbaz: de hol van rá szükséged? A keresési találatok oldalakon?





Első lépésben Megjelenés>Atahualpa theme options > configure excerpt. Ott vannak ilyen beállítási lehetőségek, amik úgy kezdődnek, hogy Posts or excerpts… a nyitólapont, a kategória listákban, keresési eredmény oldalakon stb. Itt állítsd only excerpt-re, ahol az oldalak rövidítésére van szükséged…

hasonló kérdésem lenne csak nekem wordfolio sablon és a beállításoknál nem kezeli…

sablon fájlokban nézted?

még nem mert nem nagyon tudom mit kellene keresnem :frowning:





kis támpontot tudnál adni?

SZAMI: az összes sablon file-ban keress rá az excerpt és a content szavakra. excerpt a kivonat, content a teljes tartalom. valahol ezek környékén lehet … de elég sablon függő.

esetleg a more kifejezést?

az se rossz ötlet :smiley:











valamiért teljesen kiesett a fejemből, hogy azt is keresheti :smiley:

az alap és az én témám page.php-ját is át néztem de nem jövk rá mi lenne ami ezért felel





(nincs more)

neked van olyan, hogy single.php? mert nekem legelőször is abban kellett átirnom. meg a home.php-ban

van de az nem a bejegyzésekért felel? nem a page.php felel az oldalakért?





de ott sincs more





a home meg nálam speciális kialakítású a témám miatt…

szerintem ha a sablonod egyik fájljában sincs olyan, hogy more, akkor az a lapodon sincs.





vagy vagy 10 fájl hozzá, olyan nehéz mindent átnézni? (és nem csak azokat, amire azt hiszed, hogy benne van?)

közkívánatra átnéztem az össze fájlt és meglepő módon nem találtam :frowning:





(igaz nem értem hogy a fejléc lábléc kereső oldalsáv és hasonló fájlokat miért kellet át néznem…)

Sablon funkciók (functions.php) ?

ott csak a sablon beállításai (amiket admin részen lehet beállítani) találhatóak…

Gyerekek!











Ez a Presszó rész. Nem lehetne a megfelelő helyre írni a kérdéseket, és ott csevegni róla?

bocsi, mivel volt már rá téma nem akartam új témát létre hozni, nem is néztem hol van a téma csak keresőt használtam…





elnézést…