MonoSlideShow a WP-ben

Hali!





Szeretném a MonoSlideShow-t (fizetős cucc) feltenni a WP 2.7.1-be.





Hsználja valaki? És mit tudsz róla? Hogy lehet, hogy megy?











Köszi,











Tamás

Szerintem nem sokan használják itt ezt mert hasonló eredményt a feaured content pluginnal (vagy flash galériával vagy tökmindegymivel)is el lehet érni és az ingyé" van. Amúgy hogy ne csak a szám járjon itt a leírás hozzá, hogyan köt barátságot a wordpressel: http://www.monoslideshow.com/vanilla/discussion/4/implement-monoslideshow-in-wordpress/

Köszi, Efrud!





Igen, gondoltam, hogy kevesen (se) használják… Én még akkor vettem, amikor nem ismertem a WP-t.





Igen, próbálkozom WP-n belüli megoldással… de nem találok hasonlót. A NextGen lenne elég jó… csakhogy… ha slidehsow, akkor nincsenek nézőképek, ha nézőképek, akkor ha elkezdi a látogató kinagyítva végigsétálni, akkor csak az egy oldalnyi anyagot látja (azaz, ha van 100 kép, abből 20 van egy index oldalon, akkor ezt a 20-t tudja végignézni nagyban, majd vissza az indexhez, tovább a következő oldalra, megnézni a 20-t, vissza, köv old, megnéz, stb.)











Igen, lehet, jobb lenne a MSS helyett egy olyen megoldás, ahol van slideshow, és van kiskép-index, ahonnan végig lehet járni a képeket nagyban…





Köszi, igazad van! A kérdésem ezek szerint: ilyen megoldást keresek.











Üdv,











Tamás

http://www.featuredcontentgallery.com/

Szervusz Tamás!











Nem tudom, honnan veszed amit a NG-ről írtál, hogy nem tudja ezt meg azt; bizony tudja mindazokat, amit mondtál, csak a beállítás opciókat kell kapcsolgatni. :slight_smile:





Akár az összes képedet megjeleníti bélyegképen, egyenként lépkedhetsz benne, meg az összeset bevonhatod a vetítésbe, vagy albumonként, vagy galériaként, a képnagyság akár képernyőméret is lehet.











Azt azonban valljuk be őszintén, hogy a látogató még csak megnéz egy-egy 20-30 db-os kollekciót egy jobb sorozatból, de több tucat képet ritkábban. :wink: Inkább vissza-visszajár, és klikkelget - szerintem.











Amúgy pedig Neked - szerintem - mano által ajánlott bővítmény lenne a testreállóbb - az oldal jellege miatt gondolom így. :slight_smile:

Köszi mano, köszi Győző!





Nézem, próbálom!











Aztán, még böngészem tovább a NextGen-t is.











Szép estét!











T