Módosítás esetén proxy error

Sziasztok!



Kezdvagyok még a wp témában, és most megakasztott egy probléma.

Fejlesztek egy weboldalt. Nálam localhoston minden tökéletesen mödik, a problémák az éles szerveren jelentkeztek. Alapvetn két hibával találkoztam, lehetséges, hogy összefüggenek egymással:


  1. Nem látható a Mentés gomb a wordpress admin felületén belül a Beállítások menüpontban.

    pl. Az általános beállítások részben, az oldalt nem generálja le végig, leáll a tag lezárásával.


  2. Ha valamilyen módosítást végzek, pl. letiltok egy bítményt/vagy újraindítok, elvégzek valamilyen módosítást pl. felhasználó színsémájának módosítása, tehát minden olyan módosítást ami újratöltést eredményezne, akkor 502 proxy errorba futok. A pontos eredmény:
<br />
Proxy Error<br />
<br />
The proxy server received an invalid response from an upstream server.<br />
The proxy server could not handle the request POST /wp-admin/profile.php.<br />
<br />
Reason: Error reading from remote server<br />

```<br />
Esetleg van valakinek valamilyen javaslata? Próbálkoztam angol fórumok böngészésével, de még nem találtam megoldásra.<br />
Amiket eddig próbáltam:<br />
 - Kitöröltem és újra generáltam a .htacces fájlt, de nem javított. Most az alap kódokat tartalmazza.<br />
 - Többször újratelepítettem akár újra letöltött wp csomaggal is.<br />
 - Kikapcsoltam a bítményeket.<br />
 - Saját wp témát fejlesztek, de alap bekapcsolása se oldja meg a helyzetet.<br />
 - Másik időzóna beállítása.<br />
 <br />
Ja és a 3.9.1 magyar wp verziót használom. Ha valakinek van javaslata azt szívesen fogadom. :-)

Hmmm, érdekes.



Tehát ha a tárhelyről, letörlöd a fájlokat, a böngésződ cache-ét üríted, majd ezután feltelepítesz egy szűz (nuku bővítmény, nuku sablon) WP-t (amiből már 3.9.2 is van :slight_smile: ), akkor sem látszódik a mentés gomb és előjön a másik hiba is?



Mennyire bonyolítod el a sablont? A functions.php-hez mennyire nyúlsz hozzá?


Szervusz,
elsőre is bocsánat a késői reakcióért de végre eljutottam nyaralni. :D
Végül sikerült annyira visszakeresni a hibát, hogy kiderült, a php a ludas. A használt szerveren a telepített php olyan régi volt, hogy bizonyos funkciókat nem támogatott, amiket az új wordpress verziók használtak.
Egy áttelepítés megoldotta a problémát.

Köszönöm hogy idenéztél és foglalkoztál a problémámmal.

Hát igen, érdemes a szerverre is figyelni. :slight_smile: Vannak követelményei a WP-nek.