Mobil nézetben nem görgethető az oldal

Üdv mindenkinek!
Az alábbi problémába ütköztem:
Sajnos nem tudom, hogy mióta áll fenn, de gondot okoz, hogy mobil nézetben nem görgethető egyik lap sem a weboldalamon. Ashe témát használok WordPress Header Builder Plugin – Pearl fejléc szerkesztővel kiegészítve, mert a kívánt dizájnt csak így tudtam elérni. Ha a böngésző ablakának szélességét csökkentem, kb 800 pixel szélességig nincs gond, valahol az alatt eltűnik a görgető sávom, és nem lehet a tartalmat görgetni, pedig szépen egymás alá rendeződnek. Tablet és mobiltelefon nézetben pedig alapból nem látszik a görgető sáv jobb oldalt. Minden más látszólag rendesen működik. Összesen 8 bővítményem van csak, egyesével kikapcsolgattam, de nem jelentkezett különbség egyik után sem. A Header Builder Plugin miatt van egy pici css kódrészlet beillesztés (hogy működjön), de ezen kívül nincs sehová belepiszkálva.
Természetesen a weboldal címet meg tudom adni, ha valaki tud olvasni a sorok között…
Hálás köszönetem és mély tiszteletem a segítségért.
mrcrnl

Tehát akkor most konkretizáljunk…
Nem tudsz görgetni mobilon vagy csak simán nem jelenik meg a görgetősáv?

Mert pl. a Chrome böngésző alapból elrejti a görgetősávot mobilnál, mert tök fölösleges, de attól még lehet görgetni…

Nem lehet görgetni mobilon és nincs görgetősáv sem (kivéve ha átváltok asztali webhelyre). Kipróbáltam Androidon Chrome és Firefox böngészöben, IOS-en, valamint laptopon Chrome és Edge böngészőben. Laptopon teljes képernyőn jó, de ha elkezdem csökkenteni a böngésző ablak szélességét, akkor egyszercsak megszűnik a funkció. Valahol kb 800 pixel szélesség alatt (nagy felbontású kijelzőm van, ezért csak tippelek).
Az oldal: http://ntszki.hu/2020

Köszönöm előre is.
mrcrnl

Azt, hogy miért omlik össze a téma, talán megmondják majd a nálam nagyobb css szakik, de addig is egy kis segítség.

ha a page-wrap, page-content és page-footer osztályokra ráraksz egy

height: 7000px;
overflow: scroll;

kódot, akkor máris görgethető. Tudom, nem megoldás, de görgethető. Valamiért nem elég csak az overflow scrollt berakni…

Amúgy én megkeresném a téma készítőjét és neki jelezném a hibát, hátha hamarabb megoldaná…

Köszönöm a segítséget, megoldódott a probléma.

Nincs mit… mi volt a megoldás?

A css-ben nem találtam a helyét az ajánlott módosításnak, így a téma szerzőjéhez fordultam. A velük zajlott levelezés és módosítás után történt meg a szerencsés változás.

1 kedvelés