Mit vársz 2012-től?

Te mit vársz 2012-től? :slight_smile: Jön az (új) világvége?

Miért jönne a világvége? Ne légy depi… :slight_smile:











Pl. azt várom, hogy télidőben én mosogathassak, mert akkor mindig felmelegszik a kezem, azt várom, hogy a tavasszal folytatódó környezetalakításom tetszen a hitelt nyújtó bankomnak, mert nem mindegy, miképpen kobozza el. Azt is várom, hogy tavaly a felére-kétharmadára zuhant megrendelések száma örvendetesen továbbzuhan, mert az idióta adózási rendszer éppen a családi méretű vállalkozásokat (KKV-ket) nyírja ki. Azt várom, hogy a Könyvelőirodám tavalyig meglévő kinnlévőségeinek legalább 10 %-át valaha viszontláthassam. Azt várom, hogy még a nyugdíjazásom előtt le tudjam cserélni az autómat egy automata váltós, de új járgányra (nem egy igazi bőrborítású, metálfényű, automata Velorexre vágyom). Sőt! Arra is vágyom, hogy amikor eljön az idő, legyen egyáltalán nyugdíjam…











Mondom: csakis pozitívan! Arra nem vágyom, hogy államcsőd legyen. :slight_smile:

Én csak arra vágyom ( ahogy mostanában felénk mondják ), hogy jusson pelenkára :smiley:

Lefagy az Windows, pedig csak a milennejo.txt-t szeretném megnyitni. Sajnos nem tudja meghatározni a méretét. :frowning:











Azonban a listáról pár dologra emlékszek:





világbéke, 300 alatti benzin ár, albi rezsim csökkenése :smiley: (Hmm a világvége mondjuk ezt a 3at pont megoldja mind. :smiley: )

én azt, hogy legyen több időm wp-vel foglalkozni, mint tavaly…

  1. detto: #5 by mano




  2. legyen több időm úgy amblokk a saját projektjeimre




  3. csökkenjen a környezetemben fellelhető idióták mennyisége (sikerült egészen minimálisra redukálni a létszámukat )




  4. sikerüljön annyi ismerőssel tartani a kapcsolatot mint a múlt évben sőt az azóta szerzett újakkal is!!




    [*]Elkészül a bbPress fordítás

    [*]Elkészül a BuddyPress fordítás

    [*]Beindul a wpm.hu minden új szolgáltatása

    [*]Végre befejezem a legújabb sablonom a wp.org -ra :)

    [/list]

Zsolti, ezek a köv. két hét tervei! :smiley:

És az még 2012 nem? :stuck_out_tongue:

:slight_smile: :slight_smile:





    [*]A főiskolai tandíjam ne emelkedjen a csillagos égig :D (ösztöndíjban, állami támogatásban nem reménykedek :D )

    [*]Legyen kicsit több időm a terveim megvalósátására munka fronton

    [*]Eredményes versenyzés :)

    [*]Világbéke :D

    [/list]

A világbéke nem jó, az rontja az üzletet! :smiley:

1# Sikeresen felvegyenek a KEFO mérnök informatikus szakára.





2# Egy kicsit értelmesebb, igényesebb és saját magukat igényesen kifejezni tudó megrendelők, akik időre fizetnek, és még hoznak magukkal még néhány, hasonló kvalitású potenciális ügyfelet.





3# Hangyányit több elismerés - legvégső esetben minimális respect.





4# Legyen valami haszna annak a két évnek, amit a banki szakügyintéző képzésen vesztegettem el sikeresen.





5# Végre találkozhassak egy lánnyal, aki egy nagyonpicit kedvel és érdeklik a marhaságaim ^^





6# Anti-világbéke - Imádom a fegyvereket, csak ne lőjenek le velük egyenlen élőt sem, legyen valami passzív ellentét.





7# Értelmes és érdemes emberek kerüljenek azokba a bizonyos székekbe.