Mingle Forum

Hogyan tudnám megoldani hogy a sima felhasználók néhány kategóriában ne tudjanak témát létrehozni?

Már nem aktuális…

Látom kissé halott ehhez a remek kis fórumhoz tartozó topic. Lenne egy kérdésem, nem vagyok benne biztos, hogy meg lehet oldani, de hátha. A Mingle fórum alapból 3 lépcsős, tehát van egy A,B,C választás innen az A-g,z B-y,x stb választható, majd a g-n belül lehet létrehozni olyan topicokat, ahova már lehet hozzászólni meg minden. Én ezt át szeretném alakítani 2 lépcsősre, tehát, hogy van A,B,C és az x,y már maga olyan topic lehet amihez hozzá lehet szólni, ne pedig kategória. Van erre valami lehetőség, vagy felejtsem el teljesen? :slight_smile:

Sziasztok újra! Feladtam a 3 lépcsőt, végül trükköztem, és csináltam egy nagy ugrást, így olyan, mintha 2 lépcsős lenne :slight_smile:



Viszont van valami amivel továbbra sem tudok megbirkózni, pedig nagyon zavar. Hogyan lehetne elérni, hogy ne tudjanak a felhasználók új témát nyitni? Tehát csak hozzászólni tudjanak a már meglévő dolgokhoz. Válaszotokat/segítségeteket előre is köszönöm!