milhó blog!

Újra nekikezdtem az online napló írásnak. Új hely, új kinézet, új tartalom. Remélem a régi olvasók újra olvasnak majd, illetve pár új olvasóm is lesz idővel. smile.gif











Sajnos a sablon nem teljesen valid, ezen majd még csiszolok idővel. A magyarítás teljesen kész. Talán még pár apróbb grafikai változtatást eszközölök az oldalon.











Várom a véleményeket itt, illetve az oldalon! smile.gif

a kinezet tetszik, meg nem is lattam ezt a sablont, pedig kifejezetten nagyon okes (=











a validsaggal meg nem teljesen ertek mindig egyet, foleg a hulye ie baromsagai miatt





no meg az ampersand (&) html, url-es baromkodasat se tudom neha toleralni, de ez mar az en bajom (nalad is ez a legnagyobb hiba amint latom)

Köszi! smile.gif Nekem is megtetszett a sablon, amint megláttam.











Hát igen. Én is mérgelődtem rendesen, mikor kiderült, hogy nem valid az oldal. A vicc az egészben, hogy eredeti sablon láblécében ott díszelgett a valid xhtml és css felirat. smile.gif De majd később kijavítom…

Egy kérdéssel fordulnék a szakikhoz. Hogyan tudnám megoldani, hogy a menümet középre igazítsam?

mit szeretnél benne középre tenni? a menü diven belül középre igazítani?



Code:



#sidebar {/*style.css (sor 33)*/

text-align:left;

}

ből

#sidebar { /*style.css (sor 33)*/

text-align:center;

}

Meguntam a régi sablont így gyorsan cseréltem egy újabb, letisztultabbra. Pár dolgot kivettem belőle, de a magyarítást leszámítva sokat nem változott. Plusz a bejegyzés képeihez készítettem saját egységes képkeretet.











Várnék pár építő jellegű kritikát. :slight_smile:

milyen volt az előző?

Ezt használtam azelőtt.

ja, a mostani jobb.