Migrációs eszköz alkalmazása az adatok átmentéséhez - ennek következtében sérülnek a weboldal építés egyes funkciói

Sziasztok!
Van egy “tesztoldalam”, aminek az adatait szeretném makulátlanul átrakni egy másik domain név alatt futó oldalra.
Ehhez migrációs eszközt használtam, amit úgy próbáltam kivitelezni, hogy a tesztoldalon letöltöttem egy erre alkalmas bővítményt (All - In- One Migration), csináltam egy biztonsági mentést, és a kapott fájlformátumot, megpróbáltam beintegrálni az új(másik)oldalra…
Ennek következtében két variáció történt:

  1. vagy valamilyen okból kidobott a Wordpress a belépési zónára, és nem engedett belépni az eddig validált accountommal (hozzáteszem még úgyse volt jó, hogy a phpMyadmin felületen belül új usereket próbáltam megadni)
  2. vagy az történt, hogy megtörtént az adatátvitel, beengedett, csak bizonyos funkciók eltűntek, amik a tesztoldalon működőképesek voltak.

Remélem érthetően fogalmaztam… :smiley:
Tudnátok esetleg vmi megoldást javasolni?
Üdv,
Benedek

A tesztkörnyezet és ahova migráltad, eltérőek. Vagy php verzió, vagy modulok, stb. sok különbség lehet.
Az user-nek a tesztessel mazonosnak kellene lennie, a belépésnél pedig nem szép url-t használni, mivel permalinkek flush-ja szükséges (adminba /wp-admin/ módon belépni a gyári felületen, nem máshol) és utána beállítások/közvetlen linkek és ott a mentésre nyomni.