MIért vagyok 'figyelmeztetés státusz'-ban

Tudtommal nem követtem el semmit:-)

Lehet, hogy az a baj, hogy régen nem jártam itt?

Ha egy kicsit figyelmesebb vagy, és rákattintasz a Figyelmeztetés státusz feliratra, akkor a lenyíló lapról megtudhatnád, hogy nem vagy figyelmeztetve arra, hogy a szotyit ne köpködd a villamos plafonjára, vagy ne egyél szappant, stb. :slight_smile:



Amúgy, tényleg, miért nem látogatod gyakrabban az oldalt? Csak az időre ne hivatkozz, mert az kevés, és még esik is… :slight_smile:


Igen. Néztem a feliratra kattintva, hogy tényleg nincs semmi a feketelistán. Azt hittem, hogy az én státuszom az, hogy figyelmeztetve vagyok.

Hogy miért nem vagyok aktív? Azt gondoltam eddig, hogy elég jól kitanultam a wordpresst. Olyan flottul megy minden, már a hekkerek is visszapattannak a védelmi rendszeren az oldalak is jól mennek.
Szóval mind a legutóbbi időkig nagyon jól elvoltunk egymással a wordpressel. Csak most bántott meg egy kicsit amikor frissített 4.2.3-ra. Egyből el is jöttem ide panaszkodni, hátha valaki tud rajtam segíteni.

Cserében a hűtlenségem miatt most körülnézek, hátha valakinek még én is tudok segíteni. :)