Miért lett angol

Sziasztok!











Néhány napja vizsgálom itt a fórumot, de biztos megint én vagyok a vakegér és nem találom a korábban leírtakat.











A innen töltöttem le a wp3.1 t és telepítettem fel, és már a telpítésnél is angol volt,





Nem találom a hiba okát miért nem lesz magyar.











Ki tudna nekem ebben segíteni?

Szia











1, A magyar verziót töltötted le?





2, A config.php-ban definiálva van a hu_HU?





3, A wp-content/languages mappában benne van a magyar nyelv?

Igen a magyar verziót töltöttem le.





Igen, a config.php-ban definiálva van a hu_HU





Igen,a wp-content/languages mappában benne van a magyar nyelv?











És ennek ellenére sajnos angol.











ki tudna segíteni, hogy mi a gond?

Nincs fent véletlen valami nyelvi plugin?

Én innen töltöttem le





http://word-press.hu/letoltes/





WordPress 3 magyar telepítő letöltése .zip











Csak feltelepítettem és most tanácstalanul állok, mert nem jövök rá mi ért angol

Milyen szolgáltatónál vagy, sajátgépen próbáltad? Bocs a sok kérdésért de ha mindent jól csináltál magyarnak kellene lennie.

A /wp-content/languages könyvtárban 3 db .mo fájlnak illene lakoznia:




  • hu_HU.mo




  • ms-hu_HU.mo és




  • continents-cities-hu_HU.mo











    A wp-config.php fájlban a magyar nyelv megjelenítéséért felelős résznek így kell kinéznie:









Code:

// Akkor változtasd meg, ha szeretnéd, hogy a WordPress a saját nyelveden szóljon hozzád

// A beállított nyelv MO fájljának telepítve kell lennie a wp-content/languages

// könyvtárba.

// Például másold be a hu_HU.mo -t a wp-content/languages és állísd be a WPLANG

// konstanst to 'hu_HU'-ra hogy bekapcsold a magyar nyelvi támogatást.

define ('WPLANG', 'hu_HU');








A kis- és nagybetűknek a szerepe - mondanom sem kell igazán - rendkívül fontos. Egyáltalán nem mindegy, hogy HU_hu, hu_hu. HU_HU stb., vagy az elvárt hu_HU szerepel-e a fájl nevében, vagy tartalmában.





Amennyiben minden fájlod a helyén van, illetve a wp-config.php fájlodban helyesen van beállítva a nyelv, akkor egészen biztosan magyarul kell megszólalnia (vesszők, idézőjelek, aláhúzások, pontosvesszők, szóközök is jelentőséggel bírnak!).





Javaslom, friss szemmel, a fentieket alaposan figyelve, nézd át ismételten a fájljaidat - a bibi bennünk bujdokol... :)

Köszönöm a segítséget de azt hiszem valamit a Total Commander kavart be, FilleZilla -val töltöttem fel ismét a WP 3.1 - t és így már minden ok.

Sajnos csak most figyeltem erre a topicra.A TC általában mikor feltölti a nyelvi fájlokat akkor így jeleníti meg: hu_hu.mo és nem működik a magyar nyelv.Mindig ezt kell előszőr ellenőrizni és átnevezni.