Mi történhetett a kezdőlappal?

Sziasztok!





Parallax One sablont használok pro pluginnal kiegészítve. Ahogy elkezdtem használni a pro plugint, az egyik módosítá után (talán a logót tudtam kicserélni), teljesen “üres” (fehér) lett az oldal a testreszabásnál is (olyan mintha végrehajtaná a módosításokat, de aztán ugyanúgy nem jelenik meg semmi), illetve rendesen megnyitva is az oldalt. Más sablonnal viszont jó az oldal. Az érdekes az, hogy van másik két oldal, ami ugyanezt a sablont használja minden probléma nélkül. Sajnos ez az oldal, amivel a probléma van, pont a hálózat kezdőlapja (wp multisite-ot használok), így se törölni nem tudom, se módosítani az url-jét (sajnos a php és egyéb fájlokhoz nem férek hozzá, így csak a wp admin felületen tudok “garázdálkodni”). Mi lehet a probléma?

Valami php fájl hiba van.

Kapcsolj ki minden más bővítményt és nézd úgy.



Esetleg írd meg a problémád a készítőnek, a pro gondolom fizetős és jár hozzá support.

Felvettem a kapcsolatot a készítőkkel, ők is ajánlották ezt a plugin kikapcsolós módszert, de valószínűleg a ezzel a pluginnal lesz a baj, mert akkor is ugyanez a hiba, ha semmi más nincs bekapcsolva, csak ez. Remélem tudnak kezdeni valamit, mert elég bosszantó a dolog.