menüsor - új oldal

Boldog Karácsonyt, és Új Évet!











Szeretnék létrehozni egy új oldalt a blogon belül, ahol kérdés-felet zajlana.





(Olyasmire gondolok, mint itt az Index, Felhasználók, stb.)





Hogyan tudom ezt létrehozni? Az oldal létrehozása az megy, csak hogyan tudom hozzáadni a beviteli mezőt.











üdv





még egy fontos dolog: sajnos angol tudásom nagyon korlátozott

Szervusz ec791!











Amit kérdezel, az nem az akar lenni, hogy a blogon belül szeretnéd, ha az egyik oldal Fórum lenne? (Nekem a “kérdés-felelet zajlana” megfogalmazásról ez ugrott be, csak a “beviteli mező” zavar kicsit, hogy mit is szeretnél ténylegesen.) :slight_smile:











Meg az sem baj, ha elmondod, hogy melyik wp verzió van telepítve, meg hol érhető el.

bocs, ha rosszul fogalmaztam, de éppen erről van szó





magát az oldal létretudom hozni, de hogy tudom elérni, hogy mások írni tudjanak erre az oldalra





köszi

Egyik megoldás lehet a bbpress, vagy egy másik megoldás például a Simple:Press Forum.





Ezeknek az az előnye, hogy integrálhatóak a WP-be (pl. aki regisztrál a WP-be, annak már nem kell a Fórumba, és viszont).











Az is megoldás, ha telepíted például a PunBB, vagy a phpbb fórumokat (vagy másikat - magyar támogatással rendelkező fórumokat (is) kipróbálhatsz a CMSAward.HU oldalon), és CSS-sel befaragod az oldaladra, vagy a Fórum oldaladat ráirányítod pl. a forum.oldalad.hu subdomainedre, ahova telepítetted a kívánt Fórumodat.


ec791 wrote:

bocs, ha rosszul fogalmaztam, de éppen erről van szó


magát az oldal létretudom hozni, de hogy tudom elérni, hogy mások írni tudjanak erre az oldalra


köszi








Simple:Press Forum-ról van valahol leírás magyarul?


sikerült integrálnom, de nem tudok zöldágra vergőni vele


köszönöm

Légyszíves, nézz körül legalább, mielőtt kérdezel: Pl. a “simple press” kifejezésre http://forum.word-press.hu/search/819405171/

Köszönöm a segitséget





Ui: bocsi, de elég kezdő vagyok ezen a téren

Szívesen! Semmi baj, csak mindenhol előbb a Fórumszabályzatot illik elolvasni és betartani. :wink:











Intenzíven szabad használni az adott Fórum, oldal keresőjét, a Google-t, a Yahoo-t, és a többit, majd amit megtaláltál, annak a “Help”, vagy “Install”, vagy “Usage” vagy “Documentum” fájlját elolvasni. :slight_smile: