Menü elemek elrejtése

Sziasztok!











Kerestem, de sajnos nem találtam választ. Azt kellene megoldanom, hogy az oldalam menüjéből (TwentyOne téma) bizonyos elemek csak bejelentkezett - vagy egyéb módon azonosított - felhasználók számára legyen látható. Aki csak úgy vendégként böngész, annak ne. Van erre egyszerű megoldás?











Köszönöm a válaszokat előre is,











–Trifo

Azért meg lehet találni:











http://www.google.hu/search?q=site:forum.word-press.hu+"csak+bejelentkezés+után"&hl=hu&rlz=1C1GPCK_enHU418HU362&prmd=ivns&filter=0











Ehhez mondjuk valóban már ismerni kell a site: megoldást amivel egy adott oldalon keres az ember.











De ha kicsit más irányba nézünk: a szakma nyelve az angol. Angolul minden fellelhető nagyjából :slight_smile: kivételek azért akadnak persze, de érdemes megnézni:











csak: only





bejelentkezett: logged in





felhasználó: user











No ezeket a wordperss szócska után beírjuk szép sorba és máris megkapjuk a kívánt függvényt 1. találati helyen.


'hgrg' wrote on '2011-02-07:







De ha kicsit más irányba nézünk: a szakma nyelve az angol.





Sziasztok!


Új vagyok, keresgélő stádiumban...


Jó a javaslatod, egy bibije van, hogy a válasz is angol lesz, és azt érteni kéne... nem mindenki tud, sajnos angulul... Nekem még oroszt tanítottak pl. az iskolában, nem volt ilyen luxus, mint ma... Igaz, ragadt rám itt-ott ez-az, de egy komplett angol oldallal nem boldogulok. A fordító meg csak támpont, de nem értelmez...


No megyek, keresgélek tovább, és bocs, hogy elmondtam a véleményemet...

@Eliza:





értelek, hogy nem fűlik hozzá a fogad, de szerintem oroszul is találsz ezt-azt…





amúgy pedig nehogy azt hidd, hogy nekem a kezembe adták a nyelvvizsgámat. Szívtam vele, szar tanáraim voltak, külön órára jártam és a leg fontosabb: a weben tanultam. a szókincsem 90%a a dokumentációk bogarászásából ill. a webszótárak böngészéséből állt… próbálkozni kell és folyamatosan fejlődni, máshogy nem megy. (mondom ezt 20 évesen :))

@hgrg!





Igazad van, de azért van ám 30 év előnyöm… persze nem tudásban, csak korban :rolleyes:





Azt meg egy szóval sem mondtam, hogy megtanultam oroszul. Szóval küzdök az angollal, mert muszáj, nyugi! :rolleyes: Max ha nem megy, feladom.





De abbahagyom a nem idevaló beszélgetést, mert még letorkollnak (jogosan)…

Hidden Content - Ezzel a pluginnal a menüből nem tudod elrejteni, de az oldal tartalmát lehet állítani, hogy kinek jelenjen meg, pl.: megtekinthetik -e kereső robotok, bejelentkezett felhasználók és az rss csatornában nem jelenhet meg / megjelenhet a tartalom.





A “blokkolt” tartalom helyett pedig tudsz írni egy szöveget, pl.: Regisztrálj a tartalom megtekintéséhez!