Menü címeinek módosítása

Sziasztok! Nemrég kezdtem el WordPress-el dolgozni, hogy kipróbáljak valami újat is a már jól megszokott cms rendszerek mellett… minden szuperül működik, csak azzal akad problémám, hogy az általam letöltött weboldal témájának alapból van 4 menüje és bármit is csinálok a menük neveit nem tudom átírni, szóval egyik kérdésem az lenne, hogy hogyan módosíthatnám a menük nevét ? A következő kérdésem pedig az lenne, hogy hogyan hozhatok létre ''drop down'' menüt?? Letöltöttem pluginokat, sikeresen telepítette, de nem jelent meg a legördülő menü, gondolom azért, mert nem tudja módosítani a menüpontokat sem ! A mielőbbi válaszokat előre is köszönöm!





Üdv. Robi


A 'bármit csinálásban' benne volt a header.php fileod megtekintése? Ha szerencséd van, ott van, és átírhatod. A mentésnél használ utf-8as karakterkódolást!(lehetőleg notepad++-al szerkeszd és használd az UTF8 BOM nélkül-t).







A pluginnál el kell olvasni a használati útmutatót. Lehet, hogy shortcode-al kell a helyére tenni. Lehet, hogy css-el kell formázni.