Megjelent a BuddyPress 1.6.1

Megjelent a BuddyPress 1.6.1 apró hibákat javító verziója.











Egyébként sok újítást hozott az új 1.6-os verzió, részletek: http://codex.buddypr…es/version-1-6/

Sziasztok! Tudnátok nekem segíteni, A blogomat újra kellett telepítenem. Bemásoltm az adatbázisba a megfelelő tartalmat stb. Frissítettem a wordpress motort a 3.5-ös verzióra. Be volt állítva a buddypress bővitmény is. az oldalra bárki regisztrálhatot az ingyenes tanfolyamomra. Frissítettem a buddypress bővítményt is az 1.6.2-es verzióra. Bemásoltam mindent ahogyan kell. De sajnos nem működik a plagint bekapcsolás után nem lehet beállítani. A sablonom ugyan nem buddypress alapu, de korábban a BuddyPress Template Pack 1.2.1 es verzióval átalakítottam buddypress képessé. A sablonom az Executive sablon.



Az oldalam itt található >>



A következő hibaüzenet jelent meg:



A bővítmény bekapcsolása nem sikerült, mert végzetes hibát generált.



Warning: require(/home/fs_local/x001531/web/weblapmost.hu/wp-content/plugins/buddypress//bp-core/bp-core-wpabstraction.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/fs_local/x001531/web/weblapmost.hu/wp-content/plugins/budddypress/bp-loader.php on line 355 Fatal error: require(): Failed opening required ‘/home/fs_local/x001531/web/weblapmost.hu/wp-content/plugins/buddypress//bp-core/bp-core-wpabstraction.php’ (include_path=’.:/usr/share/php:/usr/share/pear’) in /home/fs_local/x001531/web/weblapmost.hu/wp-content/plugins/budddypress/bp-loader.php on line 355



Ha valaki tudja mi lehet a hiba oka kérem írja meg nekem.