Megjegyzések eltüntetése

Sziasztok!











Ismet hozzatok fordulok, de ezuttal egy eleg fura kerdessel. Az igeny az, hogy nincs igeny hozzaszolasokra. Tehat, a hozzaszolasokat, nemhogy kikapcsolni, de teljesen el kellene tuntessem egy WP2.3.3 as verziobol, K2-es temaval.











Emellett olyan kerdesem is van, hogy hogyan csinalhatok egy olyan oldalelemet, amibe ugy helyezhetek el szoveget, hogy hasznalom hozza a vizualis szerkesztot? Esetleg ilyen pluginek erdekelnek, hogy idojarasjelentes, pontos datum nevnappal, ha van ilyen kerlek ismertessetek meg vele, nagyon jo kiegeszitoje lenne a honlapnak. Elore is koszonok minden valaszt!











Udv!


dopysloth wrote:

Sziasztok!


Emellett olyan kerdesem is van, hogy hogyan csinalhatok egy olyan oldalelemet, amibe ugy helyezhetek el szoveget, hogy hasznalom hozza a vizualis szerkesztot?





Bocsánat, de ezt nem teljesen értem. Használd a vizuális szerkesztőt, ha akarod, a felhasználói profilba bejelölöd, és az jön be. Vagy rákattintasz, és akkor is. Csak a 2.3.3-nál, az oda-visszakapcsolgatás ténylegesen nem kapcsolja ki a vizuált. A 2.5.1-ben igen.





Időjárás plugint innen tudsz leszedni (szerintem ez az egyetlen normálisan működő plugin a WP-hez, időjárás fronton): http://www.viper007bond.com/wordpress-plugins/discontinued-plugins/weathericon/





Üdvözlettel:

Szia fgy_wp!











Az idojarasplugin, amire linkeltel sehogy sem toltheto le, egyaltalan nem mukodik egy link sem ra sajnos. Amire pedig valaszt kaptam, az nem az en kerdesem volt, tehat valoszinuleg tenyleg nem ertetted meg, ez az en hibam, bocsanat, fixalom a dolgot:

















Hogyan adhatok hozza a WP blogomhoz egy olyan oldalelemet, mint pl. a kereses, naptar, archivum stb. hogy abban olyan adatok legyenek, amiket en irok bele? Esetleg vizualis szerkesztovel, vagy barmivel. Linkeket, szovegeket, esetlegesen egy-egy kepet, stb.

















Es meg mindig nem tudom kikapcsolni sajnos a hozzaszolas mezot, mert nem csak az engedelyezeset akarom kikapcsolni, hanem az egesz funkciot kiiktatni, hogyan tehetem ezt meg?











Elore is nagyonszepen koszonok minden segitseget! Rengeteget segitettetek mar eddig is, gyorsan haladok, es ezt nektek koszonhetem!

vedd elő a témád fájljait, és töröld ki belőle a hozzászólásokra vonatkozó részeket.





volt, nincs kommentelés…

Tokeletes, koszi :slight_smile:











a simple.php -bol kiszedtem azt a reszt, ami meghivja a comments.php-t igy mostmar nincs komment, igy mukodik. Szuper!











Az oldalelem problemam viszont meg mindig megoldatlan, es ami megrosszabb, hogy szuksegem lenne egy olyan videoplayerre, ami nem csak flv-t hanem avi-t wmv-t stb. lejatszik, es nem tul mesterkelt a hasznalata, tudtok ilyet?











Elore is koszi!


dopysloth wrote:

Szia fgy_wp!





Az idojarasplugin, amire linkeltel sehogy sem toltheto le, ...





Innen le tudod tölteni: http://www.sakraft.hu/downloads/, és a honlapon megtekintheted működés közben is. 2.3.3-on és 2.5.1-en biztosan fut, merthogy mindkettőn használtam (illetve használom).





Üdvözlettel: