Médiakezelő plugin képek könyvtárba rendezésére

Létezik-e olyan plugin, amiben a már feltöltött képeket lehet rendezni tetszés szerint, könyvtárakba elkülönítve, elrendezve? Egy szimpla tallózófelület lenne az igényem a már ismert médiatár helyett, az alapesetben megjelölt “uploads” könyvtár és annak tartalmának, könyvtárainak megjelenítésére. Amolyan Windows Intézőhöz hasonló plugin, amiben tetszőlegesen tudnék létrehozni könyvtárakat, illetve a képeket ezekbe a könyvtárakba feltölteni/átnevezni/törölni stb.











Szétnéztem a fórumon, sőt a hivatalos WordPress extension-oldalain is, azonban nem találtam ilyet. A NextGEN Gallery-t kipróbáltam, viszont sehogy sem tudtam a galériából egyetlen képet kiemelni úgy, hogy egy cikkben kiemelt képként jelenjen meg. Ezért választanám inkább a sima böngésző/tallózó-szerű megoldást - már ha létezik -, hasonlóan a Joomla tartalomkezelő rendszer Médiakezelőjéhez.











: A WordPress médiatárban kimondottan a root-ba lehet csak képeket helyezni, azokat nem lehet könyvtárakba rendszerezni.











(Első hozzászólásom - és témanyitásom -, remélem nem követtem el semmilyen hibát a kérdéssel és annak kifejtett tartalmával.)