Mailpress nem működik egy konkrét probléma miatt form action = ''

Szervusztok!











Telepítettem a mailpress legfrissebb verzióját. De a rendszer használhatatlan. A következőket tapasztaltam!





A feliratkozó form a sidebarban nem működik . Firebuggal ellenőrizve azt tapasztalni, hogy a form-ban az action üres





action=’’ így a Küldés gomb lenyomása esetén nem indulel a feliratkozási folyamat.





A test esetén a vezérlőpult [save&test] gomb lenyomása után sem indul el a folyamat vagyis a FAILED eredmányt kapom.











Mielőtt még valaki nagyon aberráltnak néznéa felvetésem , a következő link konkrétan , bemutatja a problémát:











http://wordpress.org/support/topic/plugin-newsletter-sign-up-working-with-mailpress











De a megoldás nincs!











Ha valaki tudná miért van ez , és persze a megoldást azt előre is köszönöm.











Kézmüves

TwentyTen sablonnal próbáltad?

<form class=“mp-form” method=“post” action="">




























Sajnos a megjelenő html kód nem tartalamaz action-t az említett sabblonnál sem a feliratkozó widgetben

és ugyan így amikor a vezérlőpulton a tesztet szeretném indítani

Egyébként kösz<form class="mp-form" method="post" action="">

























Sajnos a megjelenő html kód nem tartalamaz action-t az említett sabblonnál sem a feliratkozó widgetben


és ugyan így amikor a vezérlőpulton a tesztet szeretném indítani


Egyébként kösz

Melyik wp verzióval használod? És a szerver php-verziója?

PHP Version 5.3.3-7 + squeeze8

















Version 3.3.2











A szerveren van egy phpmailer ami rendes működik! A mail() fügvény is.





Köszönöm Győző, hogy foglalkozol a kérdéssel!





Üdvözlettel: Kézműves

Na igen én nem töltök itt sok időt és nem figyelem a fórum működését, de talán ha ennyire zavarja az admint akkor nem kellene automatikusan hozni a válaszra kattintva a válaszolandó szöveget.

Minden más zavarótényező kikapcsoása érdekében telepítettem az alapokat , de a jelenség ugyan az!





Az alap wordpress 3.3.2 és a mailpress 5.2.1 alap a http://szerver.tk honlapon található teszt céljából

Azt az “actiont” amit be kellene vésni… Annak a file-ját a plugins/mailpress könyvtárban keresed? Azon belül gondolom valami “widget” megnevezéssel lesz.



Quote:










Hi Jonathan,


Sorry, this slipped past my attention. Did you get it working yet? These are the values you'll need:


Form action: http://yourwebsite.com/ (important, don't leave it empty).


Email identifier: email


Additional data (name : value)


action : add_user_fo


id : _MP_mailpress-3


MailPress_submit : Subscribe


Hope that helps!

Köszi!





A helyzet az , hogy ennek a pluginnak a javítgatásást , és az egész mailpress buharászására idő , nincs , tettem már ilyeneket , nem éri meg!





Aki irja annak 5 perc. Más is tépte már a haját a mailpress miatt , én a maradékot nem fogom, van más plugin ami működik, egyenlőre jó lesz.





De ha egyszer valaki rájön nyilván mindenkinek segítség lenne.


'kézműves' wrote:




Na igen én nem töltök itt sok időt és nem figyelem a fórum működését..








Nem akarlak megbántani, mert semmi okom rá. Minden Fórumhoz tartozik egy szabályzat. Nálunk is van ilyen.





Nem az admin kénye-kedve, hanem egyrészt a szabályzat, másrészt a józan ész: ha tele van idézgetésekkel, akkor elég zavaró lehet az egyébként is bajban lévő kezdőnek kikeresni a lényeget.





Ahogy felugrik az idézés lehetősége, ugyanúgy el is lehet kerülni: egy kijelöl egy DEL és már mehet is a szöveg. Máshol sem használsz mindent csak azért, mert van rá lehetőség, nem? :)

Mint láttad lésőbbiekben már nem idéztem!

Mint láttad, a későbbiekben nem is morgolódtam… :slight_smile: :slight_smile: