magyarítás

Üdv!





Feltelepítettem egy wpmu-t,de hova kell bemásolni a hu_hu.mo filet?





Köszi

README!!!

/wp-content könyvtárba csinálj egy /languages könyvtárat, és oda bele nekije. (Amúgy Charlienak nagyon igaza van…)


'Farkas wrote:

/wp-content könyvtárba csinálj egy /languages könyvtárat' date=' és oda bele nekije. (Amúgy Charlienak nagyon igaza van..)[/quote']








Udv mindenkinek!


Nekem is ez a magyaritas a gond. A language mappaba bemasoltam a ket magyar fajtl es hibauzenetet kaptam. Amugy a README fajlban nincs errol egy arva szo sem, megneztem.


Ha tud valaki segitsen, koszonom.


'Farkas wrote:

/wp-content könyvtárba csinálj egy /languages könyvtárat' date=' és oda bele nekije. (Amúgy Charlienak nagyon igaza van..)[/quote']





Meg valami... 2.7.1 WPMU-t tettem fel es ezt a hibauzenetet kapom miutan a hu_HU.mo fajlt bemasolom a language mappaba:





"


Fatal error: Allowed memory size of 33554432 bytes exhausted (tried to allocate 122880 bytes) in /usr/home/web/w/webdtp.com/_subdomain_/kommuna/wp-admin/menu.php on line 66"





Ez mit jelent? Valaki ha tud segitsen koszonom.

de a muhoz nem gyjó’ a sima wp forditása.

Nem bizony. Ahhoz a MU fordítását kell letölteni. És elég a .mo fájlt bemásolni.


'keltaboy wrote:



Farkas Győző wrote:

/wp-content könyvtárba csinálj egy /languages könyvtárat' date=' és oda bele nekije. (Amúgy Charlienak nagyon igaza van..)[/quote']





Meg valami... 2.7.1 WPMU-t tettem fel es ezt a hibauzenetet kapom miutan a hu_HU.mo fajlt bemasolom a language mappaba:





"


Fatal error: Allowed memory size of 33554432 bytes exhausted (tried to allocate 122880 bytes) in /usr/home/web/w/webdtp.com/_subdomain_/kommuna/wp-admin/menu.php on line 66"





Ez mit jelent? Valaki ha tud segitsen koszonom.








a hibaüzenet amúgy azt jelenti, hogy kifutott a wp a memóriából.


Farkas Győző wrote:

Nem bizony. Ahhoz a MU fordítását kell letölteni. És elég a .mo fájlt bemásolni.








Koszi az eddigi segiteseget. MAr csak azt mondjatok meg hogy hol talalok a MU-hoz magyar fajlt?


Koszi!

WP-MU 2.7 és 2.7.1 nincs magyar fordítás.


lyrics wrote:

WP-MU 2.7 és 2.7.1 nincs magyar fordítás.








Kosz az infot!


Mas kerdes... Egy kozossegi rendszert szeretnek a tarhelyemen letrehozni. Ehhez a Maharat szerettem volna hasznalni, de a szolgaltatom azt mondta, hogy valami SAFE modot ki akar telepitasnel kapcsolni es ez nem engedelyezi, igy errol le kellett tennem.


Ti milyen ingyenes kozossegi rendszert ajanlanatok? Probaltam a Wordpress MU-nak a Buddypress-jet mukodk is de angol nyelvu, azon kivul egy emberhez csak nevet meg kepet lehet rendelni, mas infot nem.


Ha tudtok segitsetek koszi!

Én is egy közösségi rendszert építek. Sok munka van vele és ezért a biztonság miatt a tárhely fizetős.





Két domént vettem, az elsőn van Wp főoldal (gyűjtőoldal) a másodikon van a WP-Mu, ahol sok bloglap





kerül kiépítésre. Amikor valaki ír, megjelentet valami, akkor ezt wp-mu oldalt linkelem, be a főoldalba. Müxik a dolog.


lyrics wrote:

Én is egy közösségi rendszert építek. Sok munka van vele és ezért a biztonság miatt a tárhely fizetős.


Két domént vettem, az elsőn van Wp főoldal (gyűjtőoldal) a másodikon van a WP-Mu, ahol sok bloglap


kerül kiépítésre. Amikor valaki ír, megjelentet valami, akkor ezt wp-mu oldalt linkelem, be a főoldalba. Müxik a dolog.








koszi a valaszt. Valahogy nekem is igy mukodik most a dolog. Egy WP van a fizetos tarhelyem foreszen, aldomain ala pedig egy WPMU van fenn, Buddypress-szel. Az a gondom hogy a Buddypress keves infot jelentet meg egy emberrol, viszont az hogy az emberek blogot csinaljanak az meg tul sok, nem fog azzal bibelodni senki, hogy blogot keszitsen. A jo az lenne egy olyan rendszer ahol kitolti az adatait, kepet tolt fel, jelolhet ismerosoket, uzenetet kuldhet stb. Ilyen pl. a Mahara, csak az elvileg nem johet a kepbe.


Szoval ilyen rendszert nem tudtok?


Koszi...

Szerintem meg van fordítás, csak mindenki ülöget rajta. :frowning:

Ezt a közösséget olyannak ismered aki “üleget” rajta? Zsolti nem egyszer éjszaka fordít, hogy meglegyen a legfrissebb magyar wp fordítás. Úgyhogy ez az ülöget dolog…

És nem csak a Zsolti dolgozgat a fordításokon, hanem a Fordító Csapat, és a segítők is. Szabad időben, önkéntesen, a Közösség javára.











A MU-ból még nincs olyan minőségű fordítás, mint a WP-ből, és ezért (sem) van kitéve.











A másik óriási kérdés: aki WPMU-t használ, az rendszerint valamiféle üzleti okból használja. (Mondom: rendszerint! Nyilván vannak kivételek is.) Miért kellene az önkéntes munka termékét ingyen rendelkezésre bocsájtani?





Kell-e, szabad-e, etikus-e ilyen esetekben térítést kérni? Kapják-e meg ingyen, vagy jelképes összegért a WordPress Magyarország tagjai a fordítást?











De nehogy ebben a topikban kezdjétek a fejtegetést, inkább irány a Presszó! :slight_smile:











És még valamit kashmir böllenkedő megjegyzéséhez: nem csak ezek a hivatalos fordítások dicsérik Zsoltit, és a Csapatot; számtalan olyan kiegészítő szolgáltatás fordítása is, amellyel a WordPress Magyarország a wordpress.org hivatalos, élő része. Pl. http://hu.wordpress.org





Számtalan bővítményt, sablont fordítunk és publikálunk: pl. itt is egy példa - http://wpmagazin.net











Ezenkívül blogolunk, publikálunk, fejlesztésekben veszünk részt, honlapokat segítünk építeni és építünk, fórumozunk - mindezt ingyen, szabad időnkből, önkéntesen, örömmel.





Ja, és mindezt a munkánk mellett.











És elég egy tiszta szívből jövő "Köszönöm!’…

Kedves WP használók, illetve szakik.











Nekem szükségem lenne egy WPMU teljes magyar fordítására.





Megmondom őszintén kicsit beleuntam hogy sehol nem találok, nekifogtam hát jómagam nem sikerült. :slight_smile:





Tehát most ott állok hogy még fizetni is hajlandó volnék egy mostani wpmu fordításért. Nem üzleti célra használnám. Csak szükségem lenne rá.











Kérlek jellezétek ha valaki tud nekem segíteni.

öö, van MU fordítás, linkelgettem már. persze nem 100%-os, meg valami ami le van fordítva mégse magyar, de van.











http://www.hogyan.org/wp-content/languages/hu_HU.po

Azt hiszem az ilyenre mondják csupa nagybetűvel hogy KÖSZÖNÖM amúgy melyik verzió? 2.7.1?





ja és majd elfelejtettem.





Köszönöm :slight_smile: