Magyar admin felület

Üdv, teljesen új vagyok itt. Letöltöttem a magyar 5.3.2 telepítőt, felmásoltam mindent a tárhelyre, működik is minden. De sehogysem tudom magyarra állítani az admin felületet. A tárhelyen ott vannak a hu_HU fájlok, a megfelelő helyen, próbáltam beírni a wp_config.php fájlba a nyelvi kierőszakolós sort, feltettem egy plugint is, ami átállítja egy kattintással angolról magyarra és vissza, de eredménye nincs. Minden angolul van. Mit kell még tennem? A telepítő is angolul indult el.
Köszönöm a válaszokat!

Settings > General > Site Language

Ezen már túl vagyok, de semmi változás.

Ahogy látom, fent van valamilyen multilanguage plugin, nem? Gondolom ott nem a magyar az elsődleges nyelv.

Amit @marton mondott az a frontend (publikus rész) nyelve.
A WordPress admin nyelvét a Users / Your Profile menüben lehet beállítani.

k%C3%A9p

De igen, a magyar az elsődleges, és azért van fenn, mert sehogysem sikerült magyarra állítanom. Gondoltam, ezzel majd megy. De nem. Annyi változást hozott, hogy az admin bejelentkező ablakban megkérdezi, hogy angol vagy magyar legyen a nyelv. Semmit nem változtat.
de a probléma már ott kezdődik, hogy a letöltött, és kicsomagolt fájl legelső indításánal, már ott sem magyar. Maga a telepítő is angolul fut. Miért, ha a magyar telepítőt töltöttem le?

Sajnos ezen is túl vagyok. Semmit nem változtat.

akkor hívj fel most vagy 0-24

ügyelet/hotline: +36-20-4242498 sms@szepe.net skype: szepe.viktor

15 percig ingyen segítek

1 kedvelés

Köszönöm Viktornak, telefonos segítséggel megoldotta a gondomat.
Szerk.: Vezérlőpult - Frissítések - Újratelepítés most ezt kellett tennem.

1 kedvelés

Szívesen.
A magyar nyelvi fájlok nem voltak telepítve.

1 kedvelés