Mageia,Mandriva blog.

Az oldalam nemrég indult újra wordpress 3.3 alapon.A blogom címe a http://tferenc.skynethosting.eu/ oldalon érhető el. A cím alapján sejthető,hogy leginkább linuxal azon belül Mandrivával és Mageiával kapcsolatban lesznek róla cikkek leírások …stb. Témának a zeePersonal-t használtam Háttérnek a Wild Shine hátterét használtam. Természetesen az oldal funkciója és a leírások száma is növekedni fog. Szívesen veszem a véleményeteket javaslatokat az oldallal kapcsolatban. :slight_smile:

Egy “szakértői” blognál akkor is “hidegebb” hátteret választanék, ha az amit használsz szépen néz ki. Egy szakértő legyen elegáns, ne pedig szép! (SZerintem a suffusion ideális választás lehet…) Ha mégis ennél maradnál, akkor meg nem kell háttérkép. Helyette semleges egyszínű, vagy színátmenet.











Egy apróság: a fejlécben a g, betűk kilógnak a képből, a tetején meg felesleges hely marad. Ha ez szándékos design, akkor a kitakarás legyen bátrabb!











A gonosz teszterek egyből azzal kezdik: beírnak lehetetlen szavakat a keresőbe, hogy erre mit reagál a honlap.





A még gonoszabbak megnézik, hogy hogyan működik a 404-es oldal.











Nálam mindkettőnél negatív lett a tapasztalat.

ez ilyen afféle mókás könnyű hangvételű blog meg a személyes blolgom szakértői blognak meg ott van a céges blog. :)a logot direkt így csináltam meg. :slight_smile: én szeretem ha egy szép is meg olyan lazás a háttér. :slight_smile: minden keresést logol a szerver illetve azokat az oldalakét is ami ezen a szerveren vannak.:slight_smile: minden próbálkozásról tudok:) részben szakmai az oldal de lazább stílusban.

Jó lenne, ha fixálnád a hátteret, hogy ne húzon maga után egy nagy szürke flekket minden átmenet nélkül, és szerintem a tartalmi rész színeit hozzá lehetne igazítani a header és a háttér színeihez, hogy legyen némi harmónia.

mindenképpen fixálva lesz. no fixálás megtörtént:) most már nincsen ott az a szürkés effekt:)