Login felület eltűnt

Feltehetően a wp-config.php fájlt word-del, wordpad-del vagy hasonlóval szerkesztetted, és ott maradt az elején egy kis digitális piszok.











Jegyezd fel egy lapra a belépési adataidat, majd FTP-vel töröld a wp-config.php és a .htaccess fájljaidat, majd a böngészőbe add meg a domain nevedet (nem a domain.hu/wp-login.php-t), és kövesd a telepítő utasításait.

Na most kiderült, hogy Php5 és MySQL 5.0 van a szerveren. Így az nem lehet a gond. Most újra telepítettük, törölték az adatbázist is, sőt új felhasználónevet adtunk. Jegyezettömbbel nyitottam meg. De így sem megy… :((((

Használd a Notepad++-t, vagy a PSPad-et! Mondtam, hogy ne az MS szörnyedményekkel szerkesztgess!











Mi az, hogy nem megy? Mit ír ki? Mi a jelenség? Mi a hibaüzenet? Melyik folyamatban? Melyik WP verzió? Melyik sablon? Milyen tárhelyen? Ha egy kicsit segítenél, hogy segíthessünk!

Én ezeket használom, de az admin belépés után csak egy üres felületet kapok, mi okozhatja?

http://forum.word-press.hu/topic/5250-login-felulet-eltunt/page__view__findpost__p__43778 :slight_smile:

Ezeket természetesen olvastam, de nem segít rajtam.

Az olvasás csak annyiban segít, ha figyelmesen olvasol, és alkalmazod gyakorlatban is az olvasottakat. :slight_smile: :slight_smile:











telepítsd újra, tisztán, a böngészőből a wp-t.

Köszönöm a kielégítő választ, elmondhatom, hogy természetesen nem megy.