LMB^Box Smileys

Minden bővítménynél (plugin, widget), sablonnál (theme) megadja a szerző, hogy a WordPress melyik verziójáig használható (kopatibilis) a szerzeménye, vagy meddig tesztelte.











Ettől függetlenül más, frissebb verziókon is futhat az alkalmazás, de várhatóan valami működési gond azért akadhat, és ennek annál nagyobb a valószínűsége, minél nagyobb a verziók közötti különbség.











A mosolygók (smilies) esetében nem tudom miért van szükséged bővítményre, amikor a WP alapból támogatja azok megjelenítését - hacsak nem valami extra jeleid vannak, akkor használd a szokásos jeleket (itt, a fórum-hozzászólásnál, a beíró mező jobb felső sarkában a “Mosolygók” feliratra kattintva a leggyakoribbak rövidítését, és megjelenését láthatod).

Sziasztok!





Telepítettem a LMB^Box Smileys plugint.





Ezt az oldalt tanulmányoztam, de nagyon nem szuperál… http://wordpress.org/extend/plugins/lmbbox-smileys/installation/





Berakni még be tudtam a kódot a comments-be, de amikor feljön a kis ablak, ezt írja ki: Error: Smiley Page called incorrectly!





Szerintetek mi lehet a baj?





Előre is köszi minden választ! :slight_smile:

Te milyen WP-t használsz? Mert ez a bővítmény a 2.3.2-es verzióig használatos. Remélem Te már a 2.7.1-et használod?

Igen, azt használom, és akkor a 2.7.1-en nem is működik ez a plugin?





mind1, akkor keresek másik smileyst.





Köszi a választ!