Linkek a header fölé

Hello!











Megint én… :slight_smile: Az lenne a kérdésem, hogy hogyan tudok linket rakni a header fölé (ez persze sablontól függ, lehet, hogy alá) ami ugyanúgy fog kinézni, mintha egy új aloldalt csináltam volna, csak ez máshova mutat? Arra is gondoltam, hogy készítek egy aloldalt, ami automatikusan átirányítódik az általam választott linkre, de elakadtam.











A lényeg, hogy a végre valahára elkészült galériámat szeretném könnyen elérhetővé tenni a látogatóknak. Mivel az fGallery plugin automatikusan egy külön (ilyen: http://ottoo.extra.hu/wp-content/plugins/fgallery/fim_photos.php) helyre teszi a dolgokat, és ez nem igazán szerencsés. A sidebarba berakhatnám, igaz. De az mégsem olyan.











Érti valaki a problémámat?

Szia!





Az én header.php fájlomban ez van:










    [*]<a href="" id="navHome" title="" accesskey="h"> |





    [*]<a href="/relatív elérési út/?page_id=x" id="navAbout" title="" accesskey="a"> |





    [*]<a href="/relatív elérési út/?page_id=x" id="navArchives" title="" accesskey="r"> |





    [*]<a href="/relatív elérési út/?page_id=x" id="navLinks" title="" accesskey="l"> |





    [*]<a href="relatív elérési út/?page_id=x" id="navContact" title="" accesskey="c">





    [/list]





    A lényeg:


    - page_id=x - oldalad azonosítója amelyikre hivatkozol (relatív elérési úttal) (x helyére egy szám kerül)





    Remélem tudod használni

Ez gyors volt. Pont ezt kerestem… Köszönöm. Működik is. :slight_smile: Ciao!