Link (impresszum) beillesztése az oldal aljára

Sziasztok!











A segítségeteket szeretném kérni. Az oldalam: http://zahnbehandlunginungarn.at





Verzió: Wordpress 3.1.2





Sablon: Thesis 1.8











Az oldal aljára a copyright szöveg alá, fölé szeretnék beilleszteni egy linket, ami az Impressum nevet viseli. Ennek csináltam egy oldalt, amit nem jelenítettem meg az oldalak között (mármint nem látszik), de van linkje az oldalnak.





Megnéztem más wordpress oldalakat, ahol az oldal alján van ilyen link, hogy ők hogyan oldották meg.





Ezt a kódot másoltam be a custom_function.php fájlba:




  • Impressum






  • De ezt a hibaüzenetet kaptam: "Parse error: syntax error, unexpected '<' in /home/users/dah/public_html/wp-content/themes/thesis_18/custom/custom_functions.php on line 22"





    Arra rájöttem, hogy a linkkel rontottam el mindent, mert a 22.sorba tettem a linket.





    Mit csináltam rosszul? A link leírás rossz, vagy pedig nem a custom_function.php fájlba kell ezt illeszteni, hanem a footer.php fájlba?





    Köszönöm előre is a segítségeteket!


    Ildikó

    a linket a footer.php-be kell rakni, ahol szeretnéd megjeleníteni.









    Code:

    Impressum








    és, ha már úgyis arra jársz, akkor egy másik linket is elhelyezhetnél oda... ;)





    Code:

    WordPress

    Esetleg ha másik oldalra szeretnéd rakni akkor igy csináld:









    Code:









    A target="_blank" Akkor kell ha uj oldalon szeretnéd megnyitni a linket. Ha ugyanazon az oldalon akkor vedd ki belőle.


    Ha a div-el szétmenne a lábléc akkor ne igy tedd be hanem úgy ahogy Győző leírta.

    'Farkas wrote on '2011-05-11:




    a linket a footer.php-be kell rakni, ahol szeretnéd megjeleníteni.





    Code:









    és, ha már úgyis arra jársz, akkor egy másik linket is elhelyezhetnél oda... ;)





    Code:












    Szia Győző!


    Beillesztettem mind a két linket, de megint ugyanazt a hibát írja ki. frown.gif Szerinted mit csinálok rosszul? Meg van határozva, hogy ezeket a linkeket a footer.php fájl hányadik sorába tegyem? Vagy az tökmindegy?


    Nem akar összejönni ez az impresszum a lap aljára. frown.gif


    Köszi szépen előre is a segítséget!


    Ildikó

    http://diythemes.com/thesis/rtfm/customize-footer/

    Látni kellene a kódot mert ez egy szintaktikai hiba. Nem a linkkel van a probléma, hanem az előtte lévő kóddal. Ha látnánk a teljes kódot valószínűleg hamarabb rá lehetne jönni.

    Nem igazán kellene más, mint elolvasni az általam megadott link tartalmát, értelemszerűen változtatva a szükséges dolgokat.