Letöltöttem egy témát, és nem tudom használni!!! Hogyan kell?

Követtem az utasításokat hitetlen, ahogy leírtad, a képgaléria mukszik,csak a képet nem rakja ki a képgalériába valami miatt, biztos én hibázok valahol, azon vagyok hogy megoldjam :slight_smile:

hitetlen már megoldottam, megjeleníti a képet is. Piti félreírás volt a hiba. Most már minden menni fog mind a karikacsapás :rolleyes:

nougye… :smiley: amúgy a WordPress másik neve: karikacsapás :lol:

b12 azért nem tudod a fájt írni mert nincs jogosultságod hozzá vagy nem megfelelően van beállítva. melyik tárhelyen vagy?

És saját tárhelyért akkor mennyit kell fizetni? Vagy ahogy írtad pm-be, hol találok ingyenes tárhelyet ahol működnek más témák is?

És saját tárhelyért akkor mennyit kell fizetni? Vagy ahogy írtad pm-be, hol találok ingyenes tárhelyet ahol működnek más témák is?

SztííScene: azt, hogy mennyit kell fizetni egy tárhelyért, igy kategórikusan nem lehet megmondani. Függ a szolgáltató áraitól - némelyik pofátlanul magas -, függ a tárhely méretétől, stb. Én a megacp-nél vagyok, mind árban, mind szolgáltatásban meg vagyok velük elégedve.











Ha beirod a Google-be az “ingyenes webtárhely” kereső kifejezést, sok találat lesz. Bár nem biztos, hogy mindegyik alkalmas lesz WP installálásra. Én azt tudom, hogy a 000space.com az alkalmas rá, bár ott a regisztráláshoz egy minimális angol tudás azért kell.

SztííScene: én pl freeweben vagyok wp elég jól fut rajta a wp csak a jogosultságokat kell beállítgatni és minden jól működik természetesen a wp-config.php-t érdemes telepítés előtt beállítani hogy gyorsan menjen a wp telepítése a jó hogy a tárhely dinamikusan növekszik van sms web is és csak a reklám mentesítésért kell fizetni én megvagyok elégedve vele tudom tudom nem a legjobb de elég régóta vagyok náluk kisebb problémák itt is vannak ha jól emlékszem a reklám mentesítésért cserébe egy 10000Ft-ot kérnek egy évre regisztráció elég gyors. a tárhelyért nem kérnek pénzt igaz az ingyenes szolgáltatás esetén a reklám csíkokat kell csak elviselni. :slight_smile: és engedélyezett a phpmail függvény is. :slight_smile: természetesen van lehetőség saját domain használatra is akár.:slight_smile:

Áhh, köszönm szépen midnenkinek:D Akkor elis kezdem nézegetni amiket írtatok:D

Ne írj így! :fighting0025:

Sziasztok!











Leszedtem egy ingyenes sablont. Tökéletesen működik, csak egy baj van, hogy nem a teljes bejegyzést mutatja az oldalon, hanem pár sor után egy linket rak, amire kattintva bejön az egész bejegyzés. Ez a dolog nekem nem igazán tetszik, így szeretném azt megcsinálni, hogy a főoldalon a komplett bejegyzés látszódjon, nem pedig csak egy bizonyos része. Erről a témáról lenne szó, az index.php forrása pedig itt található.











Mi a megoldás?











Barnabás

Sziasztok!











Ismét fordulok hozzátok egy kis segítségért. A mostani problémám talán nem illik ebbe a fórumba,sajnos nem találtam sehol ilyen leírást ami segítene nekem. Arról van szó, hogy használni szeretnék Flowplayer (videó lejátszó)bővítményt. A bővítményt fel is töltöttem, aktiváltam, csak azt nem tudom hogyan kell használni. Az elképzelésem megtalálható http://www.videoplayer.hu/ oldalon. a videók listáját már megoldottam, most azt szeretném elérni hogy maga a videót kezelje le a Flowplayer, esetleg egy más (elegáns)videó lejátszó. Ami nagyon fontos, szeretném ha mindegyik videóhoz lehessen hozzászólni.





Lehet a kérésem nagyon banális,élnézéseteket kérek, de nem vagyok egy zseni :unsure:











A segítségeteket előre is nagyon szépen köszönöm, és szép napot kívánok mindenkinek!











Cary

“talán nem illik ebbe a fórumba” Jól látod.Nem illik ide. Keresgélj egy kicsit többet utána és a helyére írd be legközelebb… (kereső > videó és találsz egy rakatot…)




  1. http://wordpress.org/extend/plugins/word-press-flow-player/installation/




  2. http://www.google.hu/search?hl=hu&source=hp&q=Flowplayer+how+to+use&meta=&btnG=Google+keresés

bamwork:





Ehelyett:











ezt rakd be az index.php-be:





'chiara' wrote on '2010-03-10:




bamwork:


Ehelyett:





ezt rakd be az index.php-be:











Ha átírom, akkor egyetlen bejegyzés sem látszik a főlapon.

khm… ajjaj, na várj, nézem…

Hát kétszer van benne ez az excerptes sor… Ha jól nézem, az első az első posztot szabályozza, a második megjelenésnél meg az összes többi posztot…





Már csak azt nem értem, hogy most kipróbáltam, és nekem megy az átírással a dolog, megjelennek a full posztok. Nézd meg, hogy nem maradt-e valahol felesleges kacsacsőr vagy valami pici hiba, olyanokon szokott elcsúszni a dolog.

De jó, hogy fél perc múlva már nem lehet hozzászerkeszteni az előző bejegyzésemhez frown.gif











Mert még eszembe jutott, hogy ha sikerül a teljes posztokat megjeleníteni, akkor törlendő ez (mindkét helyen):




<a href="" class="links">Read More




Mert nincs folytatás...

'chiara' wrote on '2010-03-10:




De jó, hogy fél perc múlva már nem lehet hozzászerkeszteni az előző bejegyzésemhez frown.gif





Mert még eszembe jutott, hogy ha sikerül a teljes posztokat megjeleníteni, akkor törlendő ez (mindkét helyen):


<a href="" class="links">Read More




Mert nincs folytatás...








Szia!





Nekem még mindig nem jó. Esetleg bemásolnád a nálad lévő komplett index.php-t egy txt-be?





üdv, bamwork

2.9.2-es WordPressel megy…











És elnézést, bemásolom, mert nem csatol.









Code:









<div id="post-" class="post">

<a href="" rel="bookmark" title="Permanent Link to ">





<a href="" rel="bookmark" title="Permanent Link to " class="more">Read full article |















<div id="post-" class="post">

<a href="" rel="bookmark" title="Permanent Link to ">





<a href="" rel="bookmark" title="Permanent Link to " class="more">Read full article |



































Not Found



Sorry, but you are looking for something that isn't here.