Lehetetlen belépés

Bajban vagyok és segítséget kérnék. Nagy valószínűség szerint valamely bővítmény kavarhatott be. A wp honlapom admin bejelentkező oldalamon megadva az adatokat 500-as hibával nem enged be az admin felületre. Az oldal működik, sőtt ha a bejelentkezési kisérlet után nyitom meg, a felső szerkesztő felület is látszik, viszont ha onnan szerkeszteném, ugyancsak 500 az hibát produkál. A tárhely szolgáltató a .htaccess fájl alaphelyzetbe állítását javasolta. Ezt szerintem megcsináltam, de akkor sem változott semmi. Mit tehetek? (Adott témában nagyon jó helyen lévő oldal, valahogy meg kellene mentenem)

ui: a bővítményeket is kilőttem, de semmi nem változott.

Ha ftp-n átnevezted a plugins mappát, akkor próbáld másik böngészővel.

Url-t tudnál adni?

 

Próbáltam már másik böngészővel, sajnos semmi. http://olibaba.hu

 

Ráadásul, hogy a pluginokat tiltottam ezt írja ki.

W3 Total Cache Error: some files appear to be missing or out of place. Please re-install plugin or remove /home/olibabah/public_html/wp-content/advanced-cache.php.W3 Total Cache Error: some files appear to be missing or out of place. Please re-install plugin or remove /home/olibabah/public_html/wp-content/db.php.W3 Total Cache Error: some files appear to be missing or out of place. Please re-install plugin or remove /home/olibabah/public_html/wp-content/object-cache.php.
<b>Warning</b>: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/olibabah/public_html/wp-content/advanced-cache.php:23) in <b>/home/olibabah/public_html/wp-includes/pluggable.php</b> on line <b>1179</b>

Az érdekes, ha a sikertelen belépés után megnyitom a weboldalt a felső szerkesztőrés látszik, viszont ha rákattintok valamire sajnos innen sem enged be.

Töröld a W3 cache plugin összes fájlát, amit fent a hibaüzenetben ír.

Ezer köszönet, és sikerült. Bár ott volt leírva de nem voltam biztos magamban, hogy tényleg törölhetem-e a fájlokat.

A bővítmény mappa át lett nevezve, ráengedhetem, vagy inkább telepítsem őket egyenként? Utolsó kérdés. :slight_smile:

Ha egyesével újratelepíted, akkor kiderülhet melyik volt a bűnös. Ha egybe ráengeded és vissza nevezed, lehet ugyan ott fogsz tartani mint 1 órája. :slight_smile:

Ráengedtem, a wp kikapcsoltnak tekinti őket, így egyesével végig tudok menni rajta. Köszönöm a segítséget.

Esetleg ebben a kérdésben tudnál még ötletet adni?

https://wphu.org/kozosseg/tema/vasarloi-fiok-regisztraciobejelentkezes/

Írtam oda, ne keverjük a témákat. :slight_smile:

Sziasztok!

Tegnap szerkesztettem a Wordpress oldalamat. Minden rendben. Ma próbáltam belépni az admin felületre. Ezt írta “Az internethely azt jelzi a kért elemet nem találja. (HTTP1.0 404)”.

Tegnap szabályosan léptem ki. Belépni a lementett linkre kattintva szoktam, szóval nem írtam el.

Maga az oldal továbbra is jól megjelenik, csak az admin belépés nem lehetséges.

Segítséget előre is köszönöm!

Laci

A tárhelyszolgáltató nem védi az admint?

Nincs valami biztonsági bővítmény beállítva?

Ezt próbálja meg: adomaincime.hu/wp-login.php -t próbálja behívni, belépni és utána az adminra lépni.

Köszönöm a választ!

A tárhelyszolgáltató azt mondta nincs szerver oldali probléma.

Ez működött:

Ezt próbálja meg: adomaincime.hu/wp-login.php -t próbálja behívni, belépni és utána az adminra lépni.
Most, hogy be tudtam lépni kikapcsoltam a tegnap telepített Theme my login bővítményt, és most már a domain/wp/-wp-adminnal is be tudok lépni.

Érdemes még megnéznem valamit, gondolom azért az nem teljesen normális, ha egy bővítmény meg tudja akadályozni a belépést.

Gondolom be volt kapcsolva, hogy egyedi url-t adjon az adminnak. Ez egy hasznos funkció, csak emlékezni kell, mit állítunk be. :slight_smile: Jelen esetben nem a bővítmény volt a ludas, hanem a figyelmetlen beállítás.

Kedves Szerkesztők!

Van egy nagy problémám. Mindent szépen megcsináltam az oldalamon, minden klasszul működött, már csak egy jó kis sablont szerettem volna, amit le is töltöttem, beállítottam és most az egész oldal fehér. Mintha nem is létezett volna semmit. Eltüntettem az egész oldalt az új sablonnal? Tudok valamit tenni, hogy visszajöjjön? Nem szeretném előröl kezdeni, mert sok munkám van benne és lassan élnie is kellene.

Kérem segítsen!!! Köszönöm!

még a wp-admin sem jön be?

Ftp-n töröld vagy nevezd át az új sablont.

Kedves Szerkesztők,

Azt szeretném megkérdezni, hogy vajon miért nem tudok belépni a Wordpress felületemre? (oldal: coolhunter.hu, név: dora_coolhunter) Tegnap kaptam egy értesítést a tárhely szolgáltatómtól, h megtelt a tárhelyem. Lehetséges, h ezért nem enged belépni? A tegnapi nap során éppen azon dolgoztam a WP-mben, hogy leszedjem a nagyméretű képeket, és helyette kisebbeket töltsek fel, h átmenetelig ezzel is csökkentsem a problémát, de aztán hirtelen már egy címet sem engedett átírni. Semmit. Frissítettem, kiléptem, és beléptem volna, de azt már nem engedte, többszöri próbálkozás után sem (és nem a hibás név v jelszó miatt), semmit nem reagált. Ez a helyzet ma sem változott. Sajnos hétvége lévén a tárhely szolgáltatómat nem tudom elérni, bár egyébként őszintén kétlem, h a tárhely foglaltsága miatt nem sikerülne belépni… V ez lehetséges?

Kérem, írjanak, amint tudnak, fontos és sürgős!

Köszönettel, Dóri

Ha a tárhely megtelik, simán lehetséges, hogy nem enged belépni sem. Sőt, a weboldalon működési problémák is lehetnek.

Meg kell próbálni ftp-n belépve néhány fölösleges dolgot törölni. Vagy ftp-n a plugin könyvtárat átnevezni, hátha…

Vagy jobb tárhelyszolgáltatót választani. Már eleve milyen tárhelyszolgáltató az, aki hétvégén elérhetetlen.

Sziasztok! Már másik topicban próbálkoztam de még nem kaptam választ. Valamit elnyomtam a beállításoknál, aminek következtében a bejelentkező felületet meg látom, majd a bejelentkezést követően nem a vezérlőpult tölt be, hanem a korábbi (blog.hu-s címem). A tárhely szolgáltatómat (És domain szolgáltatót) kérdeztem hogy nem tőlük ered-e a hiba valami átirányítási dolog miatt, ám azt a választ kaptam hogy beállították amit kértem. Szóval az admin felületről ide dob:

http://kovacs-muhely.blog.hu/?redirect_to=http%3A%2F%2Fkovacs-muhely.eu%2Fwp-admin%2F&reauth=1

Tudnátok tenni valamit az ügy érdekében? :smiley:

Köszönettel (És némi kétségbeeséssel)

Nóri (Kovács-Műhely)