Legördülő felső menü

Hozd létre az admin részen a Menü pontban a menüt, az talán segít…

Sziasztok!





Szintén menü problémám lenne, egy webshopot kellene összeállítani magunknak de valahogy ez a menü dolog nem jön össze. A sablon egy themeforest boutque.





A theme három menüfajtát engedélyez a Primary/Secondary és Footer. A probléma az hogy csináltam három menüpontot mindegyikhez hozzárendeltem a kategóriát és a bejegyzéseket amiket meg szeretnék jeleníteni benne. Mindegyiket a secondary-ra állítottam a sablon helyek formban kiválasztva az épp elkészített menü nevét. Tehát ha csinálok egy teszt1-teszt2-teszt3 menüt akkor a sablon helyek formban a secondary legördülőjében mindegyiket látom és hozzárendelem a teszt1-teszt2-teszt3 nevet.





A baj az hogy ha pl hozzárendelem a teszt1 menühöz a sablon helyek formban a teszt1-et, akkor a többi menüben is rögtön átírja a sablon helyekben teszt1-re és csak a teszt1 menüt látom az oldalon, ha a teszt2-ben állítom be a legördülőben hogy teszt2 akkor csak az a menü jelenik meg az oldalon a másik kettő nem és azoknál is átírja a mentés a formot teszt2-re.





Még annyit hogy localhoston van az egész linket nem tudok adni hozzá de itt csatolok egy képet hátha…