Le az IE 6-al!

Ebben ez a szomorú,hogy “megteheti” a Micro$oft, mert olyan szinten nagy cégről beszélünk,hogy az ilyen orbitális hibák picinek tűnnek,és nem nagyon ingatja meg őket…


'Balou' wrote on '2009-10-06:




Ebben ez a szomorú,hogy "megteheti" a Micro$oft, mert olyan szinten nagy cégről beszélünk,hogy az ilyen orbitális hibák picinek tűnnek,és nem nagyon ingatja meg őket...








Múlt héten ért véget az első precedens per GPL ből lopott kóddal kapcsolatban Franciaországban.


Jogilag is megállja a helyét a GPL... Szóval, lesz még ilyen sok :)

Végre hivatalosan is 10% alá került Magyarországon az ie6 (advertikum, geminus), kíváncsi vagyok a maradék mikorra tűnik el teljesen…

Soha, szerintem örökké kísérteni fog minket. Olyan lesz, mint Bloody Mary. :slight_smile:

:stuck_out_tongue:

Most mondd azt hogy nincs igazam. :slight_smile: Amúgy meg mennyi ember ujjongana ha egyszerűen a világ összes IE6-ja nem indulna. Mekkora lenne már… :smiley:

Várj. a webfejlesztők ujjonganának. a userek sírnának. az IT support serverek túlterhelődnének. :smiley:

Mi pedig annyi támogatást adhatunk az egészhez, hogy blokkuljuk az IE6-ot és felajánljuk a felhasználóknak, hogy frissítsenek IE8-ra, FF-ra, Safarira, vag yGoogle Chrome-ra… :slight_smile:

Ez csak természetes…





Shockingly Big IE6 Warning…





nézelődtem, írtam volna sajátot, de ha már volt kész :slight_smile:

Nálam az IE6 Block, mert nem csak blokkola az IE6-ot, hanem felajánlja a legismertebb böngészők legfrissebb változatainak letöltését is.

A blogom van egy js fájl az a neve hogy szakadjmeg.js :slight_smile: én azt használom ie6-ra.

Kicsit radikálisnak tűnik kitiltani a 6osokat, és sajnos a legtöbb megrendelő még ragaszkodik hozzá, és az 5ös példájából kiindulva még pár év míg teljesen eltűnik.

még jópár év sajna, hála az XPnek… amit én használok (ShockinglyBigIE6Warning, abban az a poén, hogy persze kirakhatod a hibaüzenetet és opció, hogy IE-t bezárja utána :slight_smile: /“Az internet explorer hibát észlelt ezért leáll…” (előtte ki kéne rakni, hogy a hiba oka: Használata mellőzendő :slight_smile: )/


'Farkas wrote on '2010-01-22:




Nálam az IE6 Block, mert nem csak blokkola az IE6-ot, hanem felajánlja a legismertebb böngészők legfrissebb változatainak letöltését is.








Gyakorlatilag ugyanezt használom némi kiegészítéssel, és lefaragással, illetve nem bővítményként, hanem a functions.php-be integrálással.





Nagyszerűen működik, egy öreg céges szerveren lévő IE6-tal teszteltem ;)





Egyetlen vélemény azokról, akik nem cserélik jobbra a böngészőjüket: sajnálom, de én már réges-régen nem készítek ilyen honlapokat. Nem azért, mert nem tudok, hanem azért, mert szenet és vizet sem lehet már tankolni a vasútállomásokon, mióta kivonták a forgalomból a gőzmozdonyokat.





Ennyi.

A bővítménynek nincs szabványos fejléce hibaüzenet. :wink:

“…nem bővítményként, hanem a functions.php-be integrálással”











Így nem is tettem szabványos fejlécet hozzá.











De hogy bővítményként is lehessen használni, ezért készítek szabványos fejlécet.

















Köszönöm, hogy jelezted a dolgot.











MaXX

[media]http://www.youtube.com/watch?v=xB9fhjnJcB0[/media]











nem pont a IE6-ról van szó :rolleyes:


'rozi' wrote on '2010-03-19:




nem pont a IE6-ról van szó :rolleyes:








Undorító egy videó, de nyilván ez a célja...

'rozi' wrote on '2010-03-19:




nem pont a IE6-ról van szó :rolleyes:








Ez vajon az Ms marketingeseinek fejéből pattant ki?