Láthatatlan kategória

Sziasztok!











Elindítottam egy film és könyvkritika oldalt, ahol az oldalsávban az egyes filmkritika bejegyzéseket filmműfajonként kategorizáltam. Szeretném azonban, hogy a könyvkritikáknak létrehozott kategória ne jelenjen meg a film műfajok között, mert nem logikus az ottléte. Ennek a kategóriának a linkjét kimásoltam és egy új oldal címébe illesztettem, hogy a látogató a könyvkritika bejegyzéseket külön is megtekinthesse.











A kérdésem tehát az, hogy lehetséges-e valamilyen módon a könyvkritikáknak létrehozott kategóriát úgy megőrizni, hogy az nem látszik a kategória widget felsorolásában?











Köszönöm a segítséget!




www.filmmagazin.wordpress.com

Functions.php-be kell ezt tenni:









<?php



function exclude_widget_categories($args){



$exclude = “3”; // Az adott kategória ID-je amit nem szeretnél megjeleníteni.



$args[“exclude”] = $exclude;



return $args;



}



add_filter(“widget_categories_args”,“exclude_widget_categories”);



?>











Mondjuk nem tudom, hogy ezt lehet e wp-com-on.





<?php





function exclude_widget_categories($args){





$exclude = “3”; // Az adott kategória ID-je amit nem szeretnél megjeleníteni.





$args[“exclude”] = $exclude;





return $args;





}





add_filter(“widget_categories_args”,“exclude_widget_categories”);





?>

















Mondjuk nem tudom, hogy ezt lehet e wp-com-on.

nagyon köszönöm! sajnos nem, de hamarosan megveszem a tárhelyemet és akkor majd ki is próbálhatom a javaslatod!

Kipróbáltam a kódot egy másik blogomon, de ha frissítem az oldalt, ez a hibaüzenet jön ki helyette:









Quote:

Parse error: syntax error, unexpected '<' in /home/-www/domainnevem.hu/htdocs/blog/wp-content/themes/twentyeleven/functions.php on line 601








Mit rontok el?

Én ezt használom, ha megfelel plugin is: http://wordpress.org/extend/plugins/wp-hide-categories/

Hát ez így igazán egyszerű volt! köszönöm, teljes siker :smiley: