Lassulás, túlzott erőforrás igény

Most telt be a pohár. A WP alap szerkesztőjét használom, továbbá még 2 megnyitott ablakot. (1-ben szerkesztek, írom, a másikba ellenőrzöm, harmadikból copy-zok.)



Nem bírok akadozás nélkül egy 3ik ablakból átmásolni, kijelölni szöveget… Megfigyeltem, hogy a wp beépített szerkesztőjénél mindig baromira belassul a gépem, különösen az új média kezelő használatakor.



Mások is tapasztaltak már ilyet?Nem hiszem, hogy a 6 magos proci, 8 giga ddr3 kevés lenne a böngészőmnek… (FF legújabb.)



Speciel nyitva most is a wp szerkesztős ablak és akad az írásom… Közben a proci terhelése max 20% … memória 70%-a üres… Mitől lehet ez?)

Érdemes lenne megpróbálnod Chrome-mal. Nekem is volt hasonló problémám FF alatt, Chrome alatt ugyanaz a session csont nélkül ment. Az okára nem jöttem rá, de bizonyos FF-bővítményekre gyanakszok, némelyik nagyon visszafogja a FF-ot, anélkül, hogy ez a CPU-terhelésben vagy a memóriahasználatban megjelenne. Egyébként erre most jött rá a Mozilla Foundation is, mai hír: http://hvg.hu/tudomany/20130201_firefox_pluginek_letiltva

Igen, az FF - wp 3.5-tel már nagyon tud akadozni. Chrome alatt nincs probléma.