Lassú lett az oldalam! Mit tegyek?

Sziasztok!











Pár napja elkezdtem olvasgatni a saját dizájn készítéséről WordPress-hez és nekiálltam készíteni egy sajátot. Feltöltöttem próbából a saját sablont, hogy hogyan szuperál, ez ment is rendesen, de sajnos az oldal nagyon lassú lett, pedig tartalom még nincs is: csak a fejlécet és a menüpontokat kéri le. (www.hirion.eu)











Ha visszaváltok másik (alap) sablonra, akkor is lassú marad az oldal, pedig az elején nem volt az. Mi lehet a gond. Az adatbázisban még mindig csak az alap adatok vannak benne, jah és a 3.3.1-es verziót töltöttem le.











Válaszokat előre is köszönöm!

Szerintem itt más lesz a gond. Így elsőre a tárhelyszolgáltató hibájára tippelek.











Ha más sablont teszel fel, gondolom az is lassú, hiszen az alap WP sablont használod.

Igen, próbáltam az alappal is, de úgy is lassú, de mondjuk az elején gyors volt. A szolgáltatóval mit kéne letárgyaljak?

Igen, ott a hiba, nem az oldalban!


'Patai wrote:




Igen, ott a hiba, nem az oldalban!








Amúgy ugyanezen a szerveren, egy másik oldalam is üzemel, de az nem lassú (nem WP-motor hajtja)...

Teleptsd újra, nézd meg a plugineket, cachelj. Amúgy szerintem az alap sablon is ratyi.

egy nulla tartalommal rendelkezo wp-nel minek a cache? bar igy latalanba mindegyikonk csak talgat,





de itt inkabb az okozhat lassulast, ha valami szemet marad az adatbazisba. De egy ujratelepites





ebben az esetben a leggyorsabb megoldas, mivel nincs tartalom, igy csak masolni kell.

Köszönöm a segítségeket! Időközben kiderült, hogy tegnap a névszerverekkel volt gond.