Lapozás számokkal a bejegyzéslistában

Sziasztok!











Olyan bővítményt keresek, amely képes oldalszámokkal ellátni az oldalakat és a lap alján nem az 'előző bejegyzés' és 'utolsó bejegyzés' helyett 1 2 3 4 5 6 stb. jelenik meg.

WP-PageNavi


'Farkas wrote on '2009-11-24:




WP-PageNavi








Köszönöm a gyors választ! Feltelepítettem, de nem akar megjelenni a weblapon azért sem, mi lehet a gond? Az alapbeállítások megfelelnek?

Mert mondjuk a sablonod megfelelő részébe be kell biggyesztened a plugin leírásában is található kis kódocskát…de erről volt már szó néhányszor…1-2szer már azt hiszem én is leírtam lépésről lépésre…

A használati utasítás elolvasása jót tesz az egészségednek és a mi idegeinknek… :slight_smile:

Illeszd ide:











wp-content/themes//footer.php











ez a kódot:









Code:









és közelebb kerülsz ahhoz, hogy megértsd a működését.

De most komolyan, mindjárt jön Laci, hogy irgumburgom, holott az a faramuci helyzet állt elő, hogy lesterchan csinálja a legkorrektebb módon a pluginjeihez a leírást, ha azon valaki nem boldogul el, akkor…











http://lesterchan.net/wordpress/readme/wp-pagenavi.html











Installation és Usage fül, minden ott van ami kell!

mano.











Ezt speciel annak idején én sem láttam meg, és épp Laci mutatta meg (igaz Laci? :slight_smile: ), hogy nicsak, ott a leírás…, azóta mindig kutatok a készítők honlapján hasonló leírások után…, elég nagy eredménnyel.











Bele kell jönni ebbe is, mint minden másba.











Szerintem ez a PageNavi a határvonal…, addig minden okés…, úgy ahogy, de addig is jól leírt és könnyen megtalálható infókat találni magyar lapokon (többek közt ezen a fórumon), ám ez az első olyan plugin, amit minden amatőr úgy telepít, hogy a hozzávaló php kódot a plugin nem “telepíti” be a sablonba, hanem azt nekünk kell kézzel berakni.











Magyarán…, a kezdők bukatóit pár oldalba bele lehetne írni:










  1. Gondok: telepítés ingyenes tárhelyre (ez úgysem megy…) // örökös téma




  2. “Error” hibaüzenetes gondok telepítésnél (pl: az a bizonyos három karakteres szemét) // örökös téma




  3. PageNavi az első olyan plugin, ahol a kezdőnek plugin telepítés után kézzel bele kell nyúlnia a sablonba. // örökös téma











    kb ez az a három téma, melybe a kezdők 90%-a beleszalad… (az elsőt kivéve én is mind belefutottam)

Kedves Hozzászólók!











Kozmokrator több, mint 24 órája tette fel a kérdését. Kapott rá 5 egészséges, egy irányba mutató, használható választ. Hitetlen ezt megtetézte egy kiváló gondolatsorral.











Mielőtt belecsúsznánk hitetlen (létező és valóságos) problémafelvetésének filozófiai taglalásába, továbbá az adott válaszok után egy ötödikes is meg tudja csinálni a helyes alkalmazást: csik and csuk.